- Komerční sdělení -zeny
BydleníDejte svému bydlení svěží jarní look. Zde je 5...

Dejte svému bydlení svěží jarní look. Zde je 5 tipů jako důkaz, že vám úpravy neudělají průvan v peněžence!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Slyšíte to taky? Jaro je tady a sním i ideální doba pro malé velké proměny příbytků, ve kterých ještě stále panuje atmosféra studených zimních měsíců. Nic na tom nemění ani fakt, že právě probíhá koronavirová karanténa – naopak bychom měli čas strávený doma využít ku prospěchu věci a za pomocí několika jednoduchých triků prostředí našich domovů zútulnit a obléct do jarního kabátku.

1. Nemalujte, tapetujte!

Pohled na čerstvé vymalované stěny je bezesporu příjemný, ale co když si se štětkou právě netykáte a bytostně nesnášíte všechen ten povyk okolo malování? Naštěstí pro vás existují tapety. Nebojte, ty vliesové nalepíte rychle a bez komplikací. Samozřejmě se poohlédněte po florálních motivech, protože právě ty charakterizují jaro ze všeho nejvíce.

2. Květin není nikdy dost

Když už jsme nakousli efekt florálních motivů v souvislosti s tapetami, neměli bychom opomenout ani bytové textilie. Právě ty promění vzhled interiéru k nepoznání, a navíc nejde o nevratný zásah, můžete je kdykoliv vyměnit za jiné. Jakékoliv místnosti můžete snadno vtisknout novou tvář pomocí polštářků, přehozů i ubrusu na jídelním stole. A nezapomeňte ani na závěsy a záclony.

3. Zasaďte si doma strom

Opravdu nemáme na mysli bonsaj, ale regulérní ovocný strom v kompaktní velikosti. Dejte šanci zakrslé jabloni, mini hrušni nebo jinému speciálnímu stromku, který vás odmění za příkladnou péči sladkými plody. 

4. Vyzkoušejte color blocking

Ulétáváte si na trendech? Princip color blockingu spočívá ve využívání větších barevných bloků. Barvy mají přibližně stejnou intenzit, pestrost a sytost. Žádná z nich nedominuje. Největšího efektu dosáhnete kombinací protikladných barev.

5. Ombré se netýká jen úpravy vlasů

Techniku ombré, jejíž podstatou je duhovité odstínění sousedních tónů a barev, máme zafixovanou spíše v souvislosti s účesy. Unikátní způsob barvení však můžete aplikovat také při dekorování interiéru. Chopte se štětce a vystínujte starou komodu nebo jiný kus nábytku. Získáte jedinečný kousek, který na sebe strhne veškerou pozornost.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje