- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPodvedla jste ho, co teď?

Podvedla jste ho, co teď?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nevěra znamená pro každého něco jiného. Může jít o nevinný flirt, náhodný sex, opakované zahýbání nebo dlouhodobý vztah, jehož součástí je i láska. Velice často však nevěru doprovází pocit viny. Co s tím?


1. Svěřte se kamarádce

Pokud víte, že se svým současným partnerem chcete i nadále zůstat a že nevěra z vaší strany byla pouhým selháním, za které se stydíte, nic partnerovi neříkejte. Uvědomte si, že pokud se mu svěříte s tím, co se stalo, vám se sice uleví, ale partnerovi ublížíte.
Pokud jste si jistá, že se partner o vaší nevěře nedozví od nikoho jiného, nechte si vše pro sebe a svěřte se pouze sestře nebo blízké kamarádce. Možná vás překvapí, až zjistíte, že i ona má podobnou zkušenost nebo že zná mnoho lidí ve svém okolí, kteří ji mají.

2. Odpusťte sama sobě

Podle Miroslava Plzáka nevěry nejsou schopni pouze 2 až 4 % mužů a žen. Rozhodně si tedy nic nevyčítejte a neobviňujte se. Smiřte se s tím, že jste jen člověk a přestaňte se trápit tím, co se vám v životě nepovedlo. Nikdo není neomylný a všichni někdy chybujeme. Důležité je však odpouštět, a to nejen druhým, ale i sám sobě.

3. Vyhledejte pomoc odborníka

Pokud rozhovor s kamarádkou nepomohl a vy se tím, co se stalo, trápíte už delší dobu, vyhledejte pomoc odborníka – nejlépe psychoterapeuta nebo partnerského poradce. Uvědomte si, že čím déle se svou chybou budete trápit, tím větší následky to bude mít na váš vztah s partnerem. Partner si také může všimnout, že s vámi něco není v pořádku. Raději se tedy snažte problém vyřešit včas!

Pokud se domníváte, že je váš vztah s partnerem natolik pevný, že ustojí i případnou nevěru, můžete se samozřejmě svěřit i partnerovi. V tomto případě je však nutné, aby oba partneři měli zájem ve vztahu pokračovat a byli ochotni jeden druhému naslouchat.

Redakce Press News

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové zpravy

Aktuality

Press Media

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje