- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPodvedla jste ho, co teď?

Podvedla jste ho, co teď?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nevěra znamená pro každého něco jiného. Může jít o nevinný flirt, náhodný sex, opakované zahýbání nebo dlouhodobý vztah, jehož součástí je i láska. Velice často však nevěru doprovází pocit viny. Co s tím?


1. Svěřte se kamarádce

Pokud víte, že se svým současným partnerem chcete i nadále zůstat a že nevěra z vaší strany byla pouhým selháním, za které se stydíte, nic partnerovi neříkejte. Uvědomte si, že pokud se mu svěříte s tím, co se stalo, vám se sice uleví, ale partnerovi ublížíte.
Pokud jste si jistá, že se partner o vaší nevěře nedozví od nikoho jiného, nechte si vše pro sebe a svěřte se pouze sestře nebo blízké kamarádce. Možná vás překvapí, až zjistíte, že i ona má podobnou zkušenost nebo že zná mnoho lidí ve svém okolí, kteří ji mají.

2. Odpusťte sama sobě

Podle Miroslava Plzáka nevěry nejsou schopni pouze 2 až 4 % mužů a žen. Rozhodně si tedy nic nevyčítejte a neobviňujte se. Smiřte se s tím, že jste jen člověk a přestaňte se trápit tím, co se vám v životě nepovedlo. Nikdo není neomylný a všichni někdy chybujeme. Důležité je však odpouštět, a to nejen druhým, ale i sám sobě.

3. Vyhledejte pomoc odborníka

Pokud rozhovor s kamarádkou nepomohl a vy se tím, co se stalo, trápíte už delší dobu, vyhledejte pomoc odborníka – nejlépe psychoterapeuta nebo partnerského poradce. Uvědomte si, že čím déle se svou chybou budete trápit, tím větší následky to bude mít na váš vztah s partnerem. Partner si také může všimnout, že s vámi něco není v pořádku. Raději se tedy snažte problém vyřešit včas!

Pokud se domníváte, že je váš vztah s partnerem natolik pevný, že ustojí i případnou nevěru, můžete se samozřejmě svěřit i partnerovi. V tomto případě je však nutné, aby oba partneři měli zájem ve vztahu pokračovat a byli ochotni jeden druhému naslouchat.

Redakce Press News

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové zpravy

Aktuality

Press Media

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje