- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiChcete se naučit jazyk? Teď je na to správná...

Chcete se naučit jazyk? Teď je na to správná příležitost!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud se cizí jazyk učíte už několik let a stále máte pocit, že máte jisté rezervy, nebo Vaše filologické znalosti jsou stále na stejné úrovni, můžete s tím úspěšně skoncovat. Máme pro vás pár tipů, jak svou jazykovou barikádu odstranit.

Samouk

Jestliže nechcete platit drahé jazykové kurzy, můžete to vyřešit tím, že si v knihkupectví pořídíte učebnici, a dáte se sami do práce. Nespornou výhodou je, že se můžete učit takřka kdykoliv a kdekoliv, jen je potřeba si na učení vymezit nejlépe denně alespoň třicet minut času, jinak efekt bude skoro nulový.

Veřejné jazykové kurzy

Semestrální kurzy (délka cca 4 – 5 měsíců) většinou zahrnují dvouhodinovou lekci jedenkrát, nebo dvakrát do týdně, podle toho jak intenzivně se chcete jazyku věnovat. Kurzy probíhají zhruba ve skupinách o  10-12 lidech pod vedením zkušeného lektora. Nyní máte nejvyšší čas podat přihlášku, jelikož většina jazykových škol zahajuje kurzy právě v průběhu září. Pokud pracujete, nebo stále chodíte do školy, nezoufejte! I na tuto variantu jazykové školy myslely, proto si můžete vybrat docházet na lekce v brzkých ranních hodinách, nebo naopak spíše ve večerních.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje