- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDopřejte svému šatníku jen to nejlepší

Dopřejte svému šatníku jen to nejlepší

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý jsme jiný a módu a oblékání vnímáme jinak. Jedno ale máme určitě společné. Ve svých outfitech se chceme cítit co nejlépe, a to i tehdy, když nás každodenní povinností obírají o pocit osobního komfortu.

Řešení nabízí nový prací gel Perwoll Renew & Blossom, který v sobě ukrývá tři funkce pro dokonalý šatník. Nejprve zahalí vaše oblečení okouzlující květinovou vůni s ovocně-orientálním nádechem, jenž se uvolňuje z extra koncentrované formule a poté se silná čistící složka určená pro všechny typy látek postará o odstranění nečistot a skvrn. Díky tomu budou vaše oblíbené outfity opět jako nové.

Třetí benefit nového pracího gelu Perwoll Renew & Blossom se ukrývá v účinném polymeru. Ten nejenže vyhlazuje už roztřepená vlákna, ale rovněž podporuje jejich pružnost a předchází jejich oslabení. 

Nový Perwoll Renew & Blossom s 15 pracími dávkami je k dostání v běžné maloobchodní síti. Na pultech jej poznáte velmi snadno podle elegantního sytě růžového obalu, který je navíc z 50 % vyroben z recyklovaného plastu a je 100% recyklovatelný. Doporučená maloobchodní cena je 119 Kč.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje