- Komerční sdělení -zeny
ZdravíOvoce sušené mrazem – zdravá a lehká svačinka

Ovoce sušené mrazem – zdravá a lehká svačinka

-

- Komerční sdělení -aktuality

Občas téměř každého z nás honí mlsná a dal by si něco dobrého na zub. Ale co si tak dát, pokud si hlídáte linii a chcete se stravovat zdravě?  Pokud si odpíráte různé sladkosti? Různé druhy ovoce, v čerstvé podobě už vás omrzelo? Tak si dejte sušené, ovšem ve zdravější podobě, a sice lyofilizované. Dopřejte si zdravou a lehkou svačinku doma nebo na cestách v podobě ovoce sušeného mrazem. 

Stačí si jen vybrat podle vašich momentálních chutí

V nabídce naleznete různé druhy takto vyrobených dobrot. Pochutnat si tak můžete třeba na ananasu, jahodách, borůvkách, malinách, banánech a dalších druzích. Čeká na vás příjemná a lahodná chuť která vás překvapí a příjemně potěší. 

Výhody sušení mrazem

Ať už je o jahody, banány, maliny, višně nebo ananas – všechny tyto dobroty si díky lyofilizaci zachovávají spoustu vitamínů a cenných živin tak jak je obsahují v čerstvé podobě. Další výhodou je také velmi příjemná a intenzivní chuť. 

Tato svačinka je ideální na zahnání chutí na něco sladkého, na výlety, do práce nebo jen tak.

Velký výběr různých druhů v nabídce

V nabídce naleznete velký výběr různých druhů. Můžete si tak na cesty, na výlet nebo do práce přibalit balení s takovým druhem, který máte rádi a který vám chutná. Díky pestré nabídce také můžete různé druhy střídat a jen tak se vám nepřejí.

Tento typ svačinek jsou základem zdravého životního stylu. Pokud vám tedy záleží na tom, co jíte, dopřejte si zdravou a chutnou svačinku v této podobě kdykoliv vás honí mlsná nebo chcete zahnat malý hlad. Užijte si jedinečnou chuť bez příkras. Chuť bez jakýchkoliv přidaných konzervačních a jiných látek. Pochutnejte si na ananasu, malinách, višních, banánech a dalších druzích báječného ovoce. Vsaďte na jednoduchou, zdravou, a přesto chutnou svačinku, která zažene vaše chutě na sladké a potěší váš mlsný jazýček.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje