Občas téměř každého z nás honí mlsná a dal by si něco dobrého na zub. Ale co si tak dát, pokud si hlídáte linii a chcete se stravovat zdravě?  Pokud si odpíráte různé sladkosti? Různé druhy ovoce, v čerstvé podobě už vás omrzelo? Tak si dejte sušené, ovšem ve zdravější podobě, a sice lyofilizované. Dopřejte si zdravou a lehkou svačinku doma nebo na cestách v podobě ovoce sušeného mrazem

Stačí si jen vybrat podle vašich momentálních chutí

V nabídce naleznete různé druhy takto vyrobených dobrot. Pochutnat si tak můžete třeba na ananasu, jahodách, borůvkách, malinách, banánech a dalších druzích. Čeká na vás příjemná a lahodná chuť která vás překvapí a příjemně potěší. 

Výhody sušení mrazem

Ať už je o jahody, banány, maliny, višně nebo ananas – všechny tyto dobroty si díky lyofilizaci zachovávají spoustu vitamínů a cenných živin tak jak je obsahují v čerstvé podobě. Další výhodou je také velmi příjemná a intenzivní chuť. 

Tato svačinka je ideální na zahnání chutí na něco sladkého, na výlety, do práce nebo jen tak.

Velký výběr různých druhů v nabídce

V nabídce naleznete velký výběr různých druhů. Můžete si tak na cesty, na výlet nebo do práce přibalit balení s takovým druhem, který máte rádi a který vám chutná. Díky pestré nabídce také můžete různé druhy střídat a jen tak se vám nepřejí.

  Outdoorové oblečení se vám vyplatí

Tento typ svačinek jsou základem zdravého životního stylu. Pokud vám tedy záleží na tom, co jíte, dopřejte si zdravou a chutnou svačinku v této podobě kdykoliv vás honí mlsná nebo chcete zahnat malý hlad. Užijte si jedinečnou chuť bez příkras. Chuť bez jakýchkoliv přidaných konzervačních a jiných látek. Pochutnejte si na ananasu, malinách, višních, banánech a dalších druzích báječného ovoce. Vsaďte na jednoduchou, zdravou, a přesto chutnou svačinku, která zažene vaše chutě na sladké a potěší váš mlsný jazýček.

Post by svet zeny

Comment(0)