Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu pohybuje již dlouhou dobu. Tým specializovaných obchodníků se zaměřuje především na výběr kvalitních produktů, splňujících nejpřísnější normy EU a na skvělou komunikaci a spolupráci s koncovým zákazníkem. V sortimentu produktů se objevují značkové kombinované kočárky Kunert Romantic, kombinované kočárky Kunert Mila, luxusní kočárky Rafpol, kočárky Babydesign, ale také příslušenství do kočárků jako je zimní výbava, dále také hračky pro děti, dětský nábytek, vybavení do pokojíčků, anebo dětský textil. 

Víme, po čem děti touží

Soutěžte s námi a nenechejte si ujít žádné slevy a akce! Pro všechny zákazníky přinášíme velký přehled zboží v akci za nejlepší ceny na trhu. Nespokojte se jen tak s něčím a pořiďte svému potomkovi to nejlepší z naší nabídky! Jsme tu pro vás denně na telefonu připraveni zodpovědět jakýkoliv dotaz, který na nás máte. Kočárek Kunert Rotax, Kunert Mila, Riko Piano, dětský kočárek Rafpol, kombinovaný kočárek Babydesign, anebo dětský nábytek, to je pouze malý zlomek z naší bohaté nabídky. Věříme, že nakoupíte-li produkty v našem e shopu, už nikdy nebudete chtít objednávat jinde!

  Pro vaše krásné vlasy

Kvalitně a přitom levně

Jestliže jste si doposud mysleli, že kvalitní produkty musí stát hromadu peněz, my vás vyvedeme z omylu a našimi nízkými cenami vás jistě mile překvapíme. Ne každý dopředu ví, jaký dětský nábytek je vhodný do pokoje jeho dětí, který kočárek je nejlepší, anebo jaké vybavení zvolit, chcete-li zajistit funkční a zároveň bezpečné prvky. Od toho je tu náš zkušený tým, aby vám poradil nejen s výběrem, ale nakonec vás dovedl až k finální objednávce. Telefonujte nám nebo pište kdykoliv během dne, my vám neprodleně odpovíme! Kombinovaný kočárek Rafpol, kombinovaný kočárek Kunert Mila, kombinovaný kočárek Kunert Romantic, anebo Kunert Rotax, ale i spousta dalších zajišťují vašim dětem luxus a pohodlí zároveň. Přejeme vám příjemný nákup!

Post by admin

Comment(0)