- Komerční sdělení -zeny
BydleníJak vybrat mikrovlnnou troubu

Jak vybrat mikrovlnnou troubu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mikrovlnné trouby jsou oblíbenými a multifunkčními spotřebiči, které spousta lidí používá jen na ohřev jídla. Jejich funkce ale mohou umožňovat také grilování, pečení nebo opékání. Pokud zrovna vybíráte novou mikrovlnku, seznamte se se všemi druhy ohřevu, které mohou mikrovlnky mít, a vyberte si tu pravou.

mikrovlnky

Jaké typy ohřevu umožňují moderní mikrovlnné trouby

Tento ohřev je základním a nejčastěji využívaným způsobem ohřevu. Pomocí tohoto ohřevu se jídlo v mikrovlnce jednoduše a rychle ohřívá.

  • Mikrovlnný ohřev s grilem

Trouby, které jsou vybavené grilovacím tělesem, umožňují nejen ohřívání pokrmů, ale také jejich samotnou přípravu. Díky grilu můžete v mikrovlnce například zapékat jídla, můžete grilovat menší kousky masa, případně rozpékat pečivo.

  • Mikrovlnný ohřev s horkým vzduchem

Kromě grilu některé modely umožňují také horkovzdušný ohřev. Díky proudění horkého vzduchu tak můžete mikrovlnku využít jako typickou troubu. Zejména v menších bytech tak může být mikrovlnka s horkovzdušným ohřevem zajímavým způsobem, jak ušetřit prostor v kuchyni. Tyto mikrovlnné trouby tedy umožňují připravovat různé pokrmy včetně zákusků, pečeného masa, budete moct jídla opékat i grilovat.

O co se také zajímat

Při výběru je dobré si ujasnit, kde budete mít mikrovlnku umístěnou. Existují dva druhy: vestavné mikrovlnné trouby a samostatně stojící. Dále se při výběru se zajímejte o to, zda je mikrovlnná trouba vyrobená z kvalitního nerezu, a to včetně rámečku a vnitřního prostoru trouby. Jedině nerezový povrch je dostatečně hygienický pro přípravu jídel a navíc velmi usnadňuje čištění.

Více informací o kvalitních spotřebičích najdete na www.mora.cz.

Předchozí článek
Další článek

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje