Těhotenství sice představuje zázrak zrození v praxi, ale přitom je provázeno značnými problémy. A jedním z nich je také shánění oblečení, které by mělo splňovat hned několik podmínek – mělo by být pohodlné, dále dostatečně velké a také slušně vypadat. Každá žena v těhotenství vypadá jinak, zatímco na některé není bříško pomalu ani vidět, jiná už se v devátém měsíci nemůže téměř hýbat. Přesto ale existují jakési čtyři typy postavy, které se víceméně nejčastěji objevují, a podle nich lze potom určit, které šaty vám budou sedět nejlépe a kterým byste se měla obloukem vyhnout.

Nejen těhotenské bříško

Ačkoliv některé ženy mohou mluvit o štěstí, že se jejich těhotenství promítne opravdu jenom do jejich bříška, některé ženy se musí potýkat s problémem na celém těle. Větší mají nejen oblast bříška a boků, ale i třeba obličej, zadeček, nohy, apod. Abyste se cítila pohodlně s tímto typem těhotenské postavy, měla byste zvolit jednoduché a delší oblečení. Z šatů jsou to například malé černé či delší tuniky v kombinaci s legínami.

Dítě se nachází nízko

V případě, že vaše děťátko si hoví v bříšku nízko, na vaší postavě se to promítne tak, že vystouplé bude především bříško a to jen v oblasti boků. Pro takový těhotenský typ postavy jsou vhodné šaty a vlastně veškeré oblečení, které je volné v pase a nestahuje. Zapomeňte tedy na šaty, které mají v oblasti pasu gumu nebo provázek na stahování. Pro své pohodlí volte šaty volné.

Dítě se nachází vysoko

Naproti tomu opačný případ je, když dítě sedí v bříšku vysoko a to se vám tak rýsuje těsně pod prsy. Aby bříško s prsy nesplývalo, je v tom případě nutné celkově postavu rozdělit, na což jsou vhodné právě šaty se stahováním pod prsy, které se hned potom rozšiřují. Podobné modely vytvoříte i z delší tuniky nebo trička, které převážete páskem nebo mašlí.

  Retro styl v oblečení

Post by admin

Comment(0)