- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiČekankový sirup

Čekankový sirup

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vyznáváte zdravý životní styl? Rádi své tělo zásobujete pouze zdravými surovinami a nápoji, které pro něj mají blahodárný vliv? V tom případě jistě znáte výhody, které s sebou přináší čekankový sirup. Osladit tímto sirupem můžete takřka cokoliv. Neobsahuje totiž fruktózu, jelikož je vyroben právě z kořene čekanky. Jeho glykemický index je následně nižší než číslo pět, což je vskutku famózní. Takže pokud v budoucnu nechcete trpět onemocněním jater či mít problémy s hypertenzí, vsaďte na výhody čekankového sirupu, který bude ku prospěchu celé vaší rodině.

Blahodárný Matcha čaj

Jedním z dalších velmi prospěšných surovin, které můžete v tomto případě pít, je blahodárný Matcha čaj, který v sobě snoubí neuvěřitelné množství živin a který působí i jako dokonalý antioxidant. Jelikož obsahuje velké množství živin, je pro lidský organismus jeho pití přímo nutností. Energetická vzpruha v podobě matchy je dokonce několikanásobně vyšší než konzumace silné kávy. Tento zelený čaj rovněž upravuje lipidy v těle a napomáhá tělu k vylučování vody.

Zdravou výživou vstříc pevnému zdraví

Pokud vám není a nebude zdravá výživa cizí, můžete dokonale přispět k vašemu pevnému zdraví, které jen tak nějaká nemoc nepodlomí. Pokud se budete stále udržovat fit a budete kombinovat zdravou stravou s vyváženým pohybem, zaručujeme vám, že se budete nejen cítit mnohem lépe, než doposud, nýbrž tak budete i skutečně vypadat. Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle je zdravý duch. Pokud tedy plánujete shodit nějaká ta kila navíc a to kupříkladu po porodu či jen tak, není nic lepšího, než nahradit umělá sladidla, pochutiny a nezdravé pokrmy, těmi zdravými, které se vám v kombinaci se správným pohybem, odmění v podobě pevného zdraví a více než perfektní postavy, kterou vám budou mnozí jen závidět. Začněte tedy ještě dnes.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje