- Komerční sdělení -zeny
FinanceTip na výhodnou koupi bytu v prestižní lokalitě!

Tip na výhodnou koupi bytu v prestižní lokalitě!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Líbí se vám představa bydlet v hlavním městě, ale zatím jste nenašla vhodné místo? Už hledat nemusíte, protože náš tip se vám určitě bude líbit. Objevili jsme projekt, který nabízí moderní byty v prestižní lokalitě nedaleko centra a současně v těsném spojení s přírodou.

Na Žižkově se vám bude líbit!

Nový projekt se jmenuje Na Vackově a realizuje ho developerská společnost Metrostav Development a.s. V těsné blízkosti ulice Olgy Havlové vyrostly 3 nové bytové komplexy, které aktuálně nabízí levné byty na prodej v Praze. Bytů k prodeji bylo na začátku celkem 202. Nyní už je část z nich prodána – v únoru se prodal poslední byt v budově A.

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_navackove_cz_01

Nabídka bytů je rozmanitá. Celkem je postaveno 85 bytů o dispozicích 1+kk, které jsou vhodné pro jednotlivce nebo mladé páry, stejně jako 26 malometrážních bytů 2+kk. Projekt Na Vackově dále nabízí 81 bytů o velikosti 3+kk a 10 luxusních bytů 4+kk.Větší byty jsou určitě dobrou volbou pro rodiny s dětmi. Všechny byty jsou navrženy tak, aby využívaly denní světlo. Byty v přízemí mají předzahrádku, byty ve vyšších patrech mají lodžie nebo balkony.

www.svet-zeny.cz.hyperion.blueboard.cz_navackove_cz_02

Všude je to kousek!

Projekt Na Vackově byl postaven na strategicky výhodném místě. Jen několik minut jízdy městkou hromadnou dopravou nebo autem stačí k tomu, abyste se dostali do centra. Potěší přítomnost obchodů, restaurací, škol i školek. Výhodou je blízkost přírody – nedaleko se nachází malebné parky Balkán a Židovské pece. Právě díky tomu je o bydlení na Praze 3 obrovský zájem. Jestliže vás projekt zaujal, neváhejte dlouho.

Kontaktní údaje na realitní makléřky najdete na byty.navackove.cz. Výhodou je, že vám developerská společnost nabízí i zprostředkování výhodného hypotečního úvěru. Jestliže si chcete vyřídit hypotéku vlastními silami, doporučujeme ještě tento článek. Najdete v něm cenné rady, na co je třeba si dávat pozor.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje