Letní účesy

Už jste si mysleli, že je horko u konce a vy si konečně odpočinete s rozpuštěnou kšticí ve vlahém vánku. Tak to ani nápad. Tropy se nás letos drží a nemíní se jen tak vzdát.

Pokud teploty překročí 25 stupňů je vlastně jedno jakou, máte hustotu vlasů, zda krátké či dlouhé a ani pánová s lesklou pleší na tom nejsou vůbec dobře. Ti co jsou zrovna na dovolené u vody tak mají vyhráno a nic je nerozhodí. Ale co my pracující? Stále se snažící vypadat krásně, upraveně a svěže. Tak to je boj.

Právě proto máme pro vás pár letních účesů, které pomohou zvládnout vedra a aspoň trochu zajistit kultivovanost našeho vzhledu.

Nejjednodušší je mikádo

Sestřih mikádo je snad nejznámější účes na světě. Forem tohoto střihu je opravdu nespočet. Zde můžete uplatnit svoji fantazii. Buď stačí jen rovně vyfoukat, nebo natočit na natáčky a vytvořit ležérní vlny.

Rozverné drdoly

Chceme-li však hlavě odlehčit od nadbytku vlasů, pak jedině s drdoly. V dnešní době je spousta pomůcek na tvorbu spleti vlasů k vytvoření ležérního drdolu. Základem jsou však gumičky, skřipce a šátky.

  Oblečte svého partnera do stylové mikiny

Stoupnou však teploty na opravdu letních 35 a více stupňů, věřte, že ať máte jakýkoliv účes, pomůže už jen klimatizace.

Comment(0)