- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKvalitní a ničím nerušený spánek

Kvalitní a ničím nerušený spánek

-

- Komerční sdělení -aktuality

Kvalitní a ničím nerušený spánek, je základem pevného zdraví. Pokud ležíte na matraci, která je tvrdá, příliš proleželá či má jiné vady na kráse, jen stěží se vám bude pohodově spát a ráno budete plni energie. To samé platí o samotné posteli, jejíž základ je jednou z části pomyslné pyramidy zdravého spánku. Pokud k těmto dvěma artiklům navíc přičtete ještě rošty, u jejichž výběru je rovněž vhodné nezaváhat, vyjde vám rovnice o posteli s kvalitní matrací, která se postará o vaše ničím nerušené spaní v každém věku.

Matrace na zkoušu? Proč ne?

Máte v posteli již letitou matraci a netušíte, jak si v moři moderních matrací vybrat? V tom případě vám bude dobrým sluhou matrace, kterou si budete moci půjčit takzvaně na zkoušku. Díky tomu zjistíte, jaká tvrdost matrace by vám vyhovovala nejvíce a také se ujistíte v tom, že je vaším favoritem buď tašťičková či kupříkladu sedmizónová matrace. Ať tak či onak, budete mít alespoň možnost se s novými typy matrací setkat osobně a vyzkoušíte si, jaké to je, spát na moderní, anitalergenní a také dokonale pevné matraci, která se vždy přizpůsobí tvaru vašeho těla.

Podle čeho vybírat vhodnou postel?

O matracích již nyní ledacos víte, co ovšem možná netušíte, je výběr vhodné postele,matrace tak již nechme stranou a pojďme se na to společně podívat. Kromě toho, že by měla jednoznačně pasovat do interiéru vaší ložnice, tedy měla by být designově velmi podobná, záleží rovněž i na tom, o jak velkou postel stojíte a zda si chcete připlatit za LED osvětlení nad postelí či si vystačíte s klasickou dřevěnou postelí, tak jak jí známe všichni. Vaší fantazii se meze rozhodně nekladou. To vy budete na této posteli trávit většinu svého času, tudíž je třeba, aby byla, co možná nejlépe konstrukčně řešená a ve vaší ložnici příliš nepřekážela, ba naopak. Pokud máte navíc nedostatek úložných prostor v bytě, jistě oceníte postel, do které můžete hravě složit veškeré ložní prádlo, dle libosti. K tomuto účelu rovněž velmi dobře poslouží i moderní vestavěné skříně. 

Předchozí článekProfesionální fotograf
Další článekDentální hygiena

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje