- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylOblečení a doplňky pro jógu přímo z Bali

Oblečení a doplňky pro jógu přímo z Bali

-

- Komerční sdělení -aktuality

Bali je rájem na zemi. Ať už jste měli tu čest zde nějakou dobu pobýt, nebo se vám tento sen zatím nesplnil, můžete mít alespoň něco z tohoto krásného místa díky obchůdku Sitara. Sortiment z Bali poslouží pro radost i k provozování jógy. Najdete tu oblečení na jógu, šperky, harmonizující spreje i tašky na jógovou podložku.

Když cvičit a meditovat, tak ve vhodném oděvu

Pokud sháníte originální oblečení stvořené pro všechny styly jógy, nebo zkrátka pohodlný oděv pro domácí nošení, na sport nebo do přírody, jsou kousky vyrobené na Bali tím pravým. Pokud totiž máte vhodné oblečení, bude se vám cvičit a meditovat daleko lépe. Materiálem je 100% bavlna, prodyšná a příjemná na nošení a vše je ruční výroby.

Podprsenky, tílka a kalhoty na jógu

K nejoblíbenějším kouskům patří jóga podprsenky, které jsou praktické a poskytnou dostatečnou oporu i pohodlí. Originální překřížení na zádech vám bude maximálně vyhovovat a navíc vám tento oděv bude úžasně slušet. Hodí se dokonce i na bikram nebo hot jógu. Dalším oblečením, které jistě využijete, jsou tílka na jógu, lehká, vzdušná, ani nebudete vědět, že na sobě něco máte. V sortimentu jsou i příjemné jóga kalhoty a legíny. Oblečení na jógu je k dostání v pěkných barvách, nijak křiklavých, ale přitom slušivých. Ozdobeno je jednoduchými motivy, a to symbolem ÓM nebo květem lotosu.

Originální šperky, se kterými nezapadnete do davu

Další kategorií jsou jóga šperky, které využijete i pro každodenní nošení, jsou opravdu nádherné, barevné a hodí se i jako dárek pro někoho, kdo miluje Bali a jóga je jeho životním stylem. Takové náramky, náušnice a náhrdelníky jen tak neseženete, a vydat se na Bali, kde se vyrábějí a prodávají, se nepoštěstí každému. Naštěstí je můžete pořídit i u nás právě prostřednictvím obchůdku Sitara. Můžete si být jisti, že se stejným šperkem jen tak někoho nepotkáte a každý se vás bude vyptávat, kde jste takovou zajímavou věc sehnali.

Taška na jógamatku

Kam s podložkou na jógu neboli jógamatkou? Do praktické tašky! Určitě vás už nebaví nosit podložku v ruce nebo v igelitce. Bavlněná taška na jógu má jednoduché, ale účelné provedení, vybrat si můžete z několika barev, nechybí ani ozdoba v podobě typického motivu. Když na jógu, tak stylově!

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje