Děti, péče o domácnost, manžel, vaření, práce – ani vy nejste super robotická žena, která by musela všechny tyto a ještě řadu dalších činností zvládat 365 dní v roce. Právě proto, že jste v permanentním zápřahu, zasloužíte si na několik dní opustit stereotyp a vrhnout se do neznáma. Spojte se s nejlepší kámoškou a pojeďte si užít víkend plný nákupů, rozmazlování se a luxusu do Prahy. Máme návod, jak vše zařídit, aby takový výlet příliš nezatížil rodinný rozpočet. 

Minimálně 3 dny v luxusu

Jeden den vám na odpočinek stačit nebude, najděte si minimálně volný víkend. Jako první si musíte včas rezervovat ubytování. Zapomeňte na hotýlky někde na periferii. Náladu z krásně prožitého dne by vám kazila dlouhá jízda MHD nebo nesmyslně vysoká částka za taxi. Existuje skvělý kompromis, kterým je Hotel Belvedere Praha stojící nedaleko Pražského hradu. Jedná se o velmi populární hotel Praha, a to díky strategicky výhodné poloze a především ceně.

Nabízí totiž ubytování ve 4* luxusu za velmi výhodnou částku. Stačí si pobyt rezervovat s předstihem. Když zaplatíte předem, získáte na ubytování v centru Prahy slevu 10 % na 1 nebo 2 noci a krásných 15 % při rezervaci na 3 noci. Kromě útulného pokoje si můžete užít i další služby, jako jsou kadeřnictví, kosmetický salon nebo Thajský masážní salon Baan. Taková masáž po dni stráveném na nákupech určitě přijde vhod. A jestliže pracujete ve firmě, která hledá místo pro konference, Hotel Belvedere Praha se pro vás také stane tím nejvhodnějším místem.

  Pánské šperky Police potěší elegantní muže i drsné rockery

Kde a co si užít?

Rozhodně vyrazte na nákupy. Na seznam míst, která musíte navštívit, si určitě napište tato nákupní centra, ve kterých dohromady navštívíte až několik set obchodů, a to by bylo, abyste si nenakoupila hned několik krásných outfitů: Centrum Chodov, OC Černý most, Metropole Zličín a Nákupní galerie Myslbek – všechny mají vynikající hodnocení. Když chcete zažít něco netradičního, vyrazte do tržnice SAPA. A pokud zatoužíte po památkách, tipy najdete zde.

Post by admin

Comment(0)