- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylVyrazte si užívat: dámská jízda v Praze ve znamení...

Vyrazte si užívat: dámská jízda v Praze ve znamení luxusu!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Děti, péče o domácnost, manžel, vaření, práce – ani vy nejste super robotická žena, která by musela všechny tyto a ještě řadu dalších činností zvládat 365 dní v roce. Právě proto, že jste v permanentním zápřahu, zasloužíte si na několik dní opustit stereotyp a vrhnout se do neznáma. Spojte se s nejlepší kámoškou a pojeďte si užít víkend plný nákupů, rozmazlování se a luxusu do Prahy. Máme návod, jak vše zařídit, aby takový výlet příliš nezatížil rodinný rozpočet. 

Minimálně 3 dny v luxusu

Jeden den vám na odpočinek stačit nebude, najděte si minimálně volný víkend. Jako první si musíte včas rezervovat ubytování. Zapomeňte na hotýlky někde na periferii. Náladu z krásně prožitého dne by vám kazila dlouhá jízda MHD nebo nesmyslně vysoká částka za taxi. Existuje skvělý kompromis, kterým je Hotel Belvedere Praha stojící nedaleko Pražského hradu. Jedná se o velmi populární hotel Praha, a to díky strategicky výhodné poloze a především ceně.

Nabízí totiž ubytování ve 4* luxusu za velmi výhodnou částku. Stačí si pobyt rezervovat s předstihem. Když zaplatíte předem, získáte na ubytování v centru Prahy slevu 10 % na 1 nebo 2 noci a krásných 15 % při rezervaci na 3 noci. Kromě útulného pokoje si můžete užít i další služby, jako jsou kadeřnictví, kosmetický salon nebo Thajský masážní salon Baan. Taková masáž po dni stráveném na nákupech určitě přijde vhod. A jestliže pracujete ve firmě, která hledá místo pro konference, Hotel Belvedere Praha se pro vás také stane tím nejvhodnějším místem.

Kde a co si užít?

Rozhodně vyrazte na nákupy. Na seznam míst, která musíte navštívit, si určitě napište tato nákupní centra, ve kterých dohromady navštívíte až několik set obchodů, a to by bylo, abyste si nenakoupila hned několik krásných outfitů: Centrum Chodov, OC Černý most, Metropole Zličín a Nákupní galerie Myslbek – všechny mají vynikající hodnocení. Když chcete zažít něco netradičního, vyrazte do tržnice SAPA. A pokud zatoužíte po památkách, tipy najdete zde.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje