- Komerční sdělení -zeny
FinanceProč je i pro vás důležité mít majetkové pojištění?

Proč je i pro vás důležité mít majetkové pojištění?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak bydlíte? Je vlastně úplně jedno, jestli už máte rodinu nebo si užíváte single život. Pokud máte vlastní dům nebo byt, měla byste ho chránit. Nikdy totiž nevíte, jakou pohromu vám postaví život do cesty. Jedině s řádnou pojistkou budete mít jistotu, že v případě když dojde k poničení, krádeži nebo úplné devastaci vašeho majetku, dostanete od pojišťovny náležitou finanční kompenzaci. Zvolte to nejlepší na trhu!

Rozmanitost a široký rozsah krytí

Aby byla pojištěná domácnost dobře, musíte si nejprve správě vybrat typ pojistky. Majetkové pojištění volí lidé nejčastěji, protože se vztahuje na věci movité i nemovitost. Existuje ještě pojistka domácnosti (vztahuje se pouze na movité věci) a pojistka nemovitosti (vztahuje se pouze na nemovitost). Pojištění domácnosti je možné nově sjednat nejen pro domy a byty, ale také pro rekreační objekty, vybavení kanceláře nebo ordinace, vedlejší budovy na jiném pozemku (např. garáže) i bazény. A jak chrání? Kryje škody, které na majetku vzniknou jako následek řádění přírodních živlů ale i lidí.

Pojišťovna vám vyplatí náležitou finanční kompenzaci i ve chvíli, kdy majetek poškodí vandalové a také při krádeži.

Několik set ročně a výhodně s bonusem

Ceny se u jednotlivých pojišťoven hodně liší, proto se na začátku vyplatí udělat srovnání. Mezi klienty v současné době boduje pojištění od Ergo „Bezpečný domov“, a to díky ceně, širokému rozsahu krytí a dostupnosti. Jeho příjemným bonusem je, že každý nový klient automaticky získá pojištění odpovědnosti za škodu vlastníka, držitele, nájemce nebo správce budovy či bytu. Jak pojistka odpovědnosti funguje, se dozvíte tady.

Sjednáno během chvíle

Ergo také nabízí možnost sjednat si pojištění online. Je nutné znát pouze velikost obytné plochy v m2 a najít si několik málo minut. Pojistka je platná od druhého dne. Sami si volíte i to, jak často budete pojistné platit. Může to být měsíčně nebo i jednou ročně.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje