- Komerční sdělení -zeny
ZdravíZhubnout 5 kilo

Zhubnout 5 kilo

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nabrat pět kilo je velice lehké, stane se to rychle a bez ohlášení, ale zhubnout pět kilo už není nic jednoduchého a nepodaří se to každému, protože je to někdy zdlouhavý proces, který mnozí brzy vzdávají. Pokud budete bojovat a nevzdáte to, tak se vám to jistě podaří. Pět kilo je dost na to, aby se vám zcela proměnila postava, takže máte před sebou krásný cíl.

Myslete pozitivně

Mnozí se teď možná pousmějí, že prvním krokem k hubnutí je pozitivní myšlení, ale je pravdou, že pokud jste pod stresem, jste plní negativů, tak se vám bude hubnout opravdu těžko a zhubnout 5 kilo je těžký úkol, kde budete potřebovat být psychicky vyrovnaní. Utéct před stresem je někdy těžké, ale vždy to jde. Musíte si najít nějaký druh odpočinku. Úplně nejlepší je zkombinovat únik před stresem s aktivním odpočinkem, třeba něco jako běhání, jízda na kole a podobně, protože i to je způsob, jak se můžete uvolnit a zároveň je to výborná cesta k hubnutí.

Která jídla jsou zdravá?

Pokud se rozhodnete zhubnout 5 kilo, měli byste trochu pozměnit i své jídelní návyky. Nezdravá jídla, která běžně jíte, byste měli vyměnit za něco zdravého, ale jaká jídla jsou zdravá? Samozřejmě, že pod zdravá jídla patří ovoce, zelenina a bezpochyby také maso, ale je velice důležité také to, jak dané potraviny upravíte. Je důležité jíst zdravá jídla, ale musíte je také umět upravit, protože i ze zdravého jídla, můžete poměrně jednoduše například smažením, vytvořit jídlo nezdravé. Úplně ideální je příprava nad párou, protože právě tímto způsobem nepřijdete o žádné vitamíny ani živiny, proto je mnohem lepší zvolit tento způsob úpravy.

Tip: pomocí koktejlových nápojů můžete hubnout díky tzv. Ketofit dietě

Procházky a jiné aktivity

Je dobré si párkrát za týden vyjít někam na výlet a udělat krásnou procházku, protože i rodinné procházky mohou být dobrým krokem k hubnutí. Ovšem pět kilogramů je poměrně dost, takže víkendové procházky asi nebudou stačit k tomu, abyste dosáhli své vysněné postavy. Je dobré třeba zajít si zaběhat, protože běh je jeden z nejefektivnějších aktivit na hubnutí a krásně si tak protáhnete a zahřejete celé své tělo. Samozřejmě, že pokud běhat například ze zdravotních důvodů nemůžete anebo nechcete, můžete také zvolit jiný sport anebo cvičení.

Motivaci jste vy sami

Proto, abyste dokázali zhubnout 5 kilo, potřebujete motivaci, protože málokdo se dokáže ze dne na den postavit z gauče a začít hubnout. Motivace je důležitá nejen pro začátek, ale i po celou dobu hubnutí. Ideální je, abyste měli motivaci sami v sobě. I to, jak budete pozorovat klesající váhu je krásná motivace, ale proto, aby vám začala váha klesat, musíte začít.

Zhubnout pět kilogramů sice není jednoduché, ale pokud chcete, tak to půjde a proces hubnutí může být pro vás příjemný, zejména když uvidíte, jak vám váha klesá.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje