Zdravé stravování je trend současné doby. Pod tímto pojmem si lidé představí mnoho, většina lidí si představí drahou a časově náročnou stravu, která není ani zdaleka tak zdravá, jak se lidé domnívají. Zdravé stravování je však skutečně zdravé, navíc není časově náročné a není ani drahé. Většina domněnek je tedy mylná. Pravdou je, že zdravá strava může ušetřit čas, dokonce může člověka spasit ve chvíli, kdy nestíhá poobědvat či posvačit.

Každý člověk se někdy nestíhá navečeřet či naobědvat. Žijeme zkrátka v rychlé době, času není nazbyt. Nikdy bychom však neměli zapomenout pojíst, jinak je naše tělo bez energie a slabé. Každý den je nutné do svého těla dostat potřebné vitaminy, enzymy, minerály a jiné tělu prospěšné látky, jenom tak bude zaručeno správné fungování člověka.

Otázkou je, jestli existuje zdravé jídlo, které nám během chvilky do těla dodá potřebné živiny, které povzbudí činnost organismu a které nám zároveň dodá potřebnou energii.

Existuje takové jídlo?

Jistě, že ano. Je jím complete food, které je obsaženo v nabídce Vitagrass. Jedná se o poměrně nový pojem v oblasti zdravého stravování. Jedná se o pokrm v jednom balení, který je však plný všeho, co ke správnému fungování člověka potřebujete. Complete food se tedy rovná komplexní stravě.

Jaké jídlo se řadí do skupiny “complete food”?

Do této skupiny lze zařadit například raw produkty, třeba raw kaše. Raw strava je jinými slovy syrová strava, tedy nejedná se o tepelně upravené pokrmy. Díky tomu, že pokrmy neprošly tepelnou úpravou, zůstaly v nich potřebné a prospěšné makro i mikro elementy, vitaminy i minerály ve své živé podobě. Právě proto se stravě někdy přezdívá “živá strava”, u raw kaší “živé kaše”.

Zdravé kaše Vitagrass se připravují snadno a rychle. Jenom se zalijí vodou a konzumují. Je možné je připravit kdekoliv.

V čem jsou raw kaše Vitagrass jiné než ostatní?

Otázkou je, v čem jsou raw kaše Vitagrass jiné než ostatní. Hlavní rozdíl spočívá zejména v tom, že raw kaše Vitagrass obsahují semena a zrní aktivované klíčením. Naklíčená semena obsahují daleko více biologicky aktivních, tělu prospěšných látek, proto jsou daleko zdravější.

Post by admin

Comment(0)