Není to tak dávno, co jsem se svým obchodním partnerem řešil situaci, při které klesl náš prodej sortimentu až o třicet procent pod normální hranicí. Nevěděl jsem, kde je chyba, zda bych měl vyhodnotit kontrolní činnost mé strategie jako nenaplněnou či zda bych se měl raději obrátit na své reklamní oddělení, kde vázne povědomí zákazníka o naší firmě díky nevhodně zvolené reklamě. Můj obchodní partner mi ovšem dal jednu dobrou radu, za kterou jsem mu dodnes vděčný a tou byla, že jsem zatím neinvestoval do reklamních předmětů, které by potěšili mé potencionální klienty, zaměstnance a dokonce třeba i mé významné obchodní partnery. A tak jsem ho poslechl a nechal si zhotovit reklamní propisky s logem mé společnosti, které povědomí o mé firmě rozhodně oživí a také, že se tak stalo.

Psací potřeby se hodí za každé situace

Pokud vás napadne otázka proč právě psací potřeby, mohu vám na ni poskytnout velmi rychlou a snadnou odpověď a tou je, že právě psací potřeby se hodí vždy a za každých okolností. A to jak na pracovním stole, kde potřebujeme každou chvíli něco podepsat či vyplnit, tak i v domácnosti, kdy bychom si rádi napsali nákupní seznam. Hledat pak po celém bytě či firmě propisku, která opravdu píše, je tak někdy opravdu velký oříšek, který jsem ovšem svou reklamní strategií rozlouskl.

Kovové propisky vypadají famózně

  Technistone představuje nové odstíny kolekce Starlight

Málokdo by řekl, že kovové propisky mohou vypadat tak famózně, jako ty, které jsem nechal zhotovit pro svou firmu. Jak se laicky říká, za málo peněz, jsem pořídil hodně muziky, což v tomto případě platí dvojnásob. Investice do nich totiž nebyla vůbec tak nákladná, jak by se mohlo zdát. Jejich kvalita ovšem jejich cenu daleko předčila, což mě vskutku velmi mile potěšilo a za což jsem rád. Dnes tak již kovová propiska nechybí v žádné domácnosti mých klientů, zaměstnanců či obchodních partnerů a to ani na pracovním stole.

Post by admin

Comment(0)