- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiReklamní propisky se v domácnostech rozhodně neztratí

Reklamní propisky se v domácnostech rozhodně neztratí

-

- Komerční sdělení -aktuality

Není to tak dávno, co jsem se svým obchodním partnerem řešil situaci, při které klesl náš prodej sortimentu až o třicet procent pod normální hranicí. Nevěděl jsem, kde je chyba, zda bych měl vyhodnotit kontrolní činnost mé strategie jako nenaplněnou či zda bych se měl raději obrátit na své reklamní oddělení, kde vázne povědomí zákazníka o naší firmě díky nevhodně zvolené reklamě. Můj obchodní partner mi ovšem dal jednu dobrou radu, za kterou jsem mu dodnes vděčný a tou byla, že jsem zatím neinvestoval do reklamních předmětů, které by potěšili mé potencionální klienty, zaměstnance a dokonce třeba i mé významné obchodní partnery. A tak jsem ho poslechl a nechal si zhotovit reklamní propisky s logem mé společnosti, které povědomí o mé firmě rozhodně oživí a také, že se tak stalo.

Psací potřeby se hodí za každé situace

Pokud vás napadne otázka proč právě psací potřeby, mohu vám na ni poskytnout velmi rychlou a snadnou odpověď a tou je, že právě psací potřeby se hodí vždy a za každých okolností. A to jak na pracovním stole, kde potřebujeme každou chvíli něco podepsat či vyplnit, tak i v domácnosti, kdy bychom si rádi napsali nákupní seznam. Hledat pak po celém bytě či firmě propisku, která opravdu píše, je tak někdy opravdu velký oříšek, který jsem ovšem svou reklamní strategií rozlouskl.

Kovové propisky vypadají famózně

Málokdo by řekl, že kovové propisky mohou vypadat tak famózně, jako ty, které jsem nechal zhotovit pro svou firmu. Jak se laicky říká, za málo peněz, jsem pořídil hodně muziky, což v tomto případě platí dvojnásob. Investice do nich totiž nebyla vůbec tak nákladná, jak by se mohlo zdát. Jejich kvalita ovšem jejich cenu daleko předčila, což mě vskutku velmi mile potěšilo a za což jsem rád. Dnes tak již kovová propiska nechybí v žádné domácnosti mých klientů, zaměstnanců či obchodních partnerů a to ani na pracovním stole.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje