- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDuo zpěvaček, které se proslavily svou Laktační psychózou, vás...

Duo zpěvaček, které se proslavily svou Laktační psychózou, vás zve na rodinnou hudební dovolenou k moři

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pojeďte si zazpívat k moři s Mateřskou.com

Máme pro vás tip, čím zaručeně potěšíte celou vaši rodinu v zimním prokřehlém čase. Zapomeňte na chvíli na svařák a rukavice a představte si, jak vyrážíte k moři, děti si hrají na pláži, vy si užíváte dovolenou v Chorvatsku a navíc si na ní skvěle zazpíváte. Stačí si zarezervovat své místo a léto se k vám začne blížit mílovými kroky.

Duo zpěvaček Mateřská.com pořádá už čtvrtým rokem hudební rodinnou dovolenou se zážitkovou hlasovou dílnou na chorvatském ostrově Malý Lošinj, v pitoreskní vesničce Nerezine. Ostrov je známý krásnou bujnou přírodou a specifickým subtropickým klimatem, pro které se u jeho břehů drží hejna delfínů. Jeho nespornou výhodou je, že ani v sezóně nebývá přelidněný a městečka si udržují příjemnou rodinnou atmosféru.  

Pokud se se zpěvačkami rozhodnete v létě k moři vyrazit, zarezervujte si místo už teď. Mezi 30. červencem a 4. srpnem 2018 vás čekají v Nerezine 3 hodiny zpěvu denně a zároveň dost času na letní radovánky pro celou rodinu, např. výlety lodí a po ostrově. Do konce března můžete využít zvýhodněné ceny workshopu a slev na ubytování. Pokud se tímto zážitkem rozhodnete obdarovat své bližní, získáte speciální dárkové balení rodinného voucheru.

Zpěvačky Lena a Bára z Mateřské.com jsou zkušenými hlasovými lektorkami, spolupracují spolu už 18 let např. ve vokální skupině Yellow Sisters. Upozornily na sebe zejména díky televizní soutěži Hlas Československa, do které se jako novopečené maminky přihlásily. Díky jejich snaze skloubit hudební ambice s plínkami a kojením se tak dostaly do řady kontroverzních situací. O svých pocitech natočily v té době videoklip Laktační psychóza, který se stal hitem internetu a odstartoval realizaci stejnojmenného alba. Na CD zpěvačky odhalují pohled na mateřství bez růžových brýlí, s nadsázkou a humorem sobě vlastním. V letošním roce vyjde jejich druhé CD Automatka o radostech a strastech rodičovství s dětmi ve školkovém a školním věku.

Bližší informace ohledně workshopu získáte na emailu materska.com1@gmail.com, fb Mateřská.com u moře a na stránkách www.materska.com.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje