- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiProč jsem založil YeahCoach?

Proč jsem založil YeahCoach?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Celý život marně hledám životního parťáka, který by mi pomohl jednoduše prosperovat a poskytl mi pomoc v nouzi. Nic takového nikde není, a proto jsem založil YeahCoach.

Budu stručný. Miluji přímou pomoc, mám rád jednoduchou prosperitu a chci se obklopovat kvalitními lidmi. Nikde jsem však nenašel komplexní nástroj, který by mi s tím vším pomáhal, a proto jsem se rozhodl postavit YeahCoach.

YeahCoach si představuji jako záchranou síť v nouzi a nástroj k celkové prosperitě zdraví, vztahů i peněz. Něco jako bezpečný přístav a špičková „výzbroj vítězů“. Podmínkou je jednoduchost, díky které prosperitu zvládne každý.

PŘÍMÁ POMOC JE ZÁKLAD!

Prvním cílem bylo vytvořit globálního obra přímé pomoci, aby mohl každý člověk bezplatně požádat širokou veřejnost o pomoc v nouzi, o vyšší solidární důchod, či podporu matek samoživitelek. Prostě mít možnost do 5 minut odkudkoliv ze světa požádat veřejnost o přímou pomoc bez prostředníků, nebo naopak pomáhat s vědomím, že si z toho nikdo nevezme ani korunu. Povedlo se!

BÁGL NÁSTROJŮ PROSPERITY K TOMU!

Druhým cílem bylo sestavit jednoduché nástroje osobního rozvoje, špičkové multimediální vzdělávání a spojení s komunitou Hrdinů. Každý člověk musí mít přístup k přímé pomoci, nástrojům a vzdělávání zdarma bez ohledu na to, zda je bílý, černý, žlutý, chudý, bohatý, chytrý nebo hloupý. Jedině tak se může lidstvo posunout o level výše. A daří se!

Věřím, že v každém z nás je ukryt statečný Hrdina. Potřebujeme jen příležitost pomáhat přímo a k tomu jednoduché nástroje prosperity.

Jsem vděčný za to, jak si lidé v YeahCoach navzájem pomáhají, darují, doporučují zakázky, práci a jak jim YeahCoach obohacuje život. Je úžasné vidět, jak Hrdinové YeahCoach řeší jeden případ pomoci za druhým!

A CO BYCH ŘEKL NA ZÁVĚR?

Nezaložil jsem YeahCoach pro lenochy, příživníky ani podvodníky. YeahCoach je sestaven tak, aby tyto divné lidi odpudil. Pokud se ale cítíš být naopak dobrým člověkem, přidej se, protože společně jsme silnější!

Robert Kopl

Tímto srdečně zvu všechny čtenářky a čtenáře na naší nadcházející živou konferenci konanou 2.11. 2019 od 16:00 v hotelu Globus, v Praze. Vstupenky je možné zakoupit na našem webu www.yeahcoach.com

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje