- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyVánoční degustace vína proběhla v hvězdném stylu

Vánoční degustace vína proběhla v hvězdném stylu

-

- Komerční sdělení -aktuality

V restauraci Vino di Vino bylo pěkně živo. Proběhla zde Vánoční degustace tradičních italských vín a jídel, které se zúčastnila řada známých osobností, jež máme možnost vídat nejen na televizních obrazovkách. Kromě různorodé nabídky chutných vín a lahodných jídel na tomto večírku celebrit nechyběla příjemná atmosféra, zábava a spousta smíchu. Herci, zpěváci i moderátoři se velmi dobře bavili a navzájem si sdělovali nejen vtipy, ale i zážitky ze svého života. Jak probíhala vánoční sešlost herců, kde víno teklo proudem, a stoly se prohýbaly pod různorodým výběrem jídla? To se dozvíte v dnešním článku!

 

kantorková

 

 

Mezi hosty nechyběla oblíbená herečka Miriam Kantorková

 

Mezi hosty zavítaly herečky Bobina alias Miriam Kantorková a Míša Dolinová, které jistě znáte z populárního televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě. Dorazil i bavič Václav Upír Krejčí a zpěvák Hynek Tomm. Celým večerem plným smíchu provázeli moderátor a herec Jan Vobora a vyhlášená italsko-česká somelierka Veronika Truhlářová. Ta všem přítomným dokázala, že vínům skutečně rozumí a všem uměla obratně popisovat jednotlivé druhy vybraných kousků. Všichni hosté se dobře bavili, nejvíce však zářila herečka Miriam, která ve svých 81 letech ukázala, v jaké je fyzické kondici. Několikrát vyběhla schody do horní části restaurace a dolů, potom řekla: „To víte, my holky z Moravy něco vydržíme“.

 

dolinová

Vtipů a historek bylo na večírku celebrit opravdu požehnaně

 

V první chvíli se zdálo, že Míša Dolinová není v nejlepším rozpoložení, což se ale velmi rychle změnilo. Po pár minutách Míša rozdávala úsměvy na všechny strany a užívala si všemi smysly degustaci italských vín a jídel. Mezitím se Václav Upír Krejčí neodbytně chopil mikrofonu a vyprávěl jednu historku za druhou. Mezi historkami zazněla i vzpomínka na zájezdy v Itálii, kam jezdili na vystoupení. Celou akci podtrhl příjemný a šikovný moderátor a herec Jan Vobora, kterému se hravě podařilo navodit příjemnou rodinnou atmosféru.

Foto:  Jindřich Machuta

Autor článku:  Petr Janeček

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje