- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyModerátor, herec a dabér Jan Vobora - Jsem šťastný...

Moderátor, herec a dabér Jan Vobora – Jsem šťastný za svoji práci.

-

- Komerční sdělení -aktuality

Rodák z Děčína, pozitivní človíček, dabér, herec a moderátor – to je Jan Vobora, kterému jsme položili pár otázek, a on nadšeně souhlasil. Přinášíme vám jeho odpovědi a kus dobré nálady. Jen málokomu se podaří, aby mohl považovat svou práci a obživu za svůj koníček. Honzovi se to povedlo a nezbývá než blahopřát. Nebudeme vás již napínat a přinášíme zajímavý rozhovor a pozdrav čtenářům Svět Ženy.

 

J.Machuta

Honzo, jak se vám daří teď před Vánoci? Pro každého je to většinou shon a stres.

Mám se báječně. Potkalo mě to štěstí, že mám kolem sebe dobré lidi a těm ošklivým jsem se naučil říkat slušně ne.

Nedávno jste moderoval večírek s názvem Vánoční degustace s Hvězdami, kde jste báječně zazářil, odkud čerpáte inspiraci pro svou práci?

Inspirace je, když vám napíše smsku profík, jako je komik Václav Upír  Krejčí a napíše, že akce byla báječná a že je můj obdivovatel. Nebo  když vám herečka Miriam Kantorková řekne, že jste fajn a super a chce s  vámi letět na dovolenou k mojí kamarádce a someliérce Veronice Truhlářové  k jezeru Lago di Garda do Itálie.

Když lidi po jakékoliv  akci přijdou a chtějí fotku semnou nebo řeknou, bylo to fakt dobré, to  je pro mě štěstí a to mě nabíjí dál. Prostě svojí práci miluji, vlastně  to není práce ale můj koníček, proto jsem šťastný človíček.

 

krejci

 

 

Začal jste dělat i tiskového mluvčího, práce moderátora, herce a dabéra  vám nestačí?

Stačí, jsem vcelku dost vytížený, ale tiskový mluvčí a občasné PR pro  firmu Activ (http://e-zena.cz/) je moje srdcová záležitost. Dělám to pro  svou kamarádku Veroniku Truhlářovou, která je vyhlášená italsko-česká  someliérka a majitelka firmy Aktiv, jež dováží lahodná vína, která u  nás jen tak neseženete. Když jsme se štábem 23Pictures natáčeli u ní, v  Itálii v oblasti Lago di Garda, tak jsem se cítil jako v pohádce a vína  jsem si okamžitě zamiloval.

Mohu se zeptat, kolik si přivyděláte jako tiskový mluvčí?

To si raději nechám pro sebe, ale placený jsem samozřejmě slušně. Až je mi to kolikrát trapné, protože to je srdcová záležitost a moje velmi dobrá kamarádka.

Co byste rád vzkázal našim čtenářům?

Časopis Svět Ženy má příjemné lidičky ve  svém týmu. Píšou s láskou a je to vidět, takže za mě říkám ano. Jste  dobří. Srdečně zdravím všechny čtenáře i tým časopisu.

Děkujeme Honzovi za velmi příjemný, otevřený a vstřícný rozhovor. Přejeme mnoho dalších úspěchů, aby práce nadále vzkvétala a neztrácel svůj optimismus.

 

Foto:   Jindřich Machuta

Autor článku:  Petr Janeček

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje