Zdravotní potíže nás potkávají velmi často. Některé, byť se netýkají nás konkrétně, se přesto týkají i nás. K takovým patří i problémy s erekcí. Jestliže jimi trpí váš partner, chtě nechtě tato skutečnost ovlivňuje i váš život. Při dlouhodobé absenci sexu logicky může dojít k narušení vztahu, byť je v ostatních oblastech zcela v pořádku. Proto je na místě řešit tuto komplikaci co nejdříve, než napáchá víc škod, než je nutné.

Trápení, které postihuje mladé i starší muže

Pokud jste si myslely, že problémy s erekcí postihují jen starší muže, nenechte se mýlit. Mají je i mladí, a důvodů, proč tomu tak je, je hned několik. Velkou roli sehrává stres, přemíra povinností, nedostatek odpočinku, spánku, špatná životospráva co se týče stravy, požívání alkoholických nápojů, kouření…

Problémy s erekcí není nutné hned řešit s lékařem, což určitě ocení mnoho pánů. Ti se svěřují s touto choulostivou záležitostí často neradi. Je dobré vyzkoušet volně dostupné preparáty společně s úpravou životosprávy, zahájením zdravého stravování, zařazení do běžného života sportu, relaxace, procházek v přírodě…

  Práce z domu, aneb jak začít

Vyzkoušejte osvědčené preparáty

Na našem trhu najdete více volně dostupných preparátů, které mají za úkol vyřešení erektilní dysfunkce. Podle věku partnera můžete sáhnout např. po tabletkách Merlix Perfektum nebo Merlix Senior. První uvedené tabletky se používají před sexem pro dosažení silné erekce. Druhé jmenované pak slouží pánům dlouhodobě, aby zlepšily sexuální zdraví. Tabletky jsou certifikované a vyrobené v USA a po celém světě sklízí velký úspěch. U Merlix Perfektum muž užije tabletu asi 60 min. před sexem. Erekce pak přichází do 30 – 60 minut. Merlix Senior se užívají pravidelně jednou denně. Podporují chuť na sex, zlepšují sexuální kondici, zlepšují sexuální zdraví.

Jestliže váš partner nepocítí zlepšení po úpravě životosprávy ani po vyzkoušení dostupných tabletek, určitě jej nasměřujte k lékaři. Erektilní dysfunkce je velkou psychickou zátěží mnoha mužů, může způsobit pocit méněcennosti, neschopnosti a podobně, ale také nenávratně poškodit jinak zdravý vztah. Buďte muži oporou a pomozte mu v této nelehké chvíli.

Post by admin

Comment(0)