- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak se plesá v domově pro seniory Centrin CZ...

Jak se plesá v domově pro seniory Centrin CZ s.r.o.

-

- Komerční sdělení -aktuality

Společnost Centrin CZ s.r.o. vznikla v únoru 2007, od července 2007 je registrovaná jako poskytovatel sociálních služeb Krajským úřadem Středočeského kraje dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách. Jinými slovy, letos slaví již 10 let! A desátý reprezentační ples se rozhodla pojmout ve velkém stylu.

A tak, v sobotu dne 21. ledna 2017 pracovníci a uživatelé domova uvítali širokou veřejnost k příležitosti desátého reprezentačního plesu společnosti Centrin CZ s.r.o., který se konal ve společenském sále domova pro seniory ve Zruči nad Sázavou. Příchozí ohromil profesionální přípravou, noblesní výzdobou a přátelskou atmosférou, která provázela plesající na každém kroku.

Na přípravách se podíleli opravdu všichni a výsledek stál za to. Vedení společnosti zajistilo atraktivní program jako vyšitý pro večer plný hudby, zpěvu, tance a zábavy. Vedoucí pracovníci přispěli každý svým dílem, od zajištění sponzorských darů do tomboly, přes technické i gastronomické zabezpečení, až po aktivní personální výpomoc přímo na plese.

Aktivizační pracovníci se ve spolupráci s uživateli seniory podíleli na úchvatné výzdobě sálu, kde nechyběly ani dekorační předměty se symbolickou „desítkou“ – keramické čtyřlístky, sladké perníčky, vonné gelové svíčky, zápichy do cupcakes a další. Na originálním obraze k jubilejnímu desátému plesu společnosti Centrin CZ s.r.o. se pak podíleli všichni příchozí, kteří pomocí barevného otisku prstu vytvořili každý jeden list na stromu hostů.

Vše bylo laděno do barvy fialové a zlaté, ve kterých se kloubila tradice společnosti s oslavou desetiletého jubilea. Balonky, ozdobné nápisy, rozety, konfety, třpytky – nic nenechalo přítomné na pochybách, že se jedná o událost zcela výjimečnou.

Stěny sálu byly dekorovány slavnostními tably reflektující již devět plesů předchozích, každé zachycující to nejlepší z taneční zábavy, ale i v průběhu let proměnlivého, každý večer zvlášť zpestřujícího originálního programu.

Na stolech nechyběly dárkové taštičky s drobnými pozornostmi od společnosti – tematické pohledy, multifunkční propisky, kreativní výrobky od zručných uživatelů. Rozmanité chlebíčky a lákavé dortíky přišly každému návštěvníkovi ihned k chuti.

K tanci i poslechu zahrála kolínská skupina Peklo, kterou tvoří sestava profesionálních a poloprofesionálních muzikantů, působící na scéně již od roku 2000. Hudba a zpěv linoucí se z pódia působily věru libozvučně a všechny zaujala též zručná bubenice, co by zástupkyně něžného pohlaví, své místo si pevně držící za bicí soupravou.

Celým večerem provázel moderátor Petr Berka, který s ředitelkou společnosti, paní Helenou Bednářovou, zahájil výroční ples a přivítal všechny přítomné v sále – od uživatelů seniorů, přes pracovníky společnosti, obchodní partnery až po širokou veřejnost – zkrátka každého, kdo měl chuť přijít se společně bavit a slavit.

V bouřlivém předtančení se parketem zavlnili dokonale sehraní reprezentanti tanečního klubu Fuego Říčany s ukázkou standardních tanců a ani žhavé latinsko-americké rytmy na sebe nenechaly dlouho čekat. Ohromný potlesk sklidila též barmanská show s UV a neonovými efekty při použití živého ohně.

Hodinu před půlnocí byly losovány hlavní ceny tomboly, která čítala na šest set položek! Přední pozice zaujaly hodnotné výhry v podobě sušičky na prádlo, dárkového poukazu na prodloužený víkend v turistické lokalitě Nízké Tatry, kapslový kávovar, mini robotický vysavač, ale i tablet.

O půlnoční lechtivé překvapení s tématikou Horečka sobotní noci aneb zpátky do krovek se postarala pánská taneční skupina Rasputin – partička zkušených matadorů bravurně ovládajících taneční kreace, kteří vystupují pod heslem: „Pro někoho šílenci, pro někoho hrdinové, co na tom sejde, když se všichni baví!“

A tak se všichni bavili a plesali až dlouho do rána. Ani ti nejstarší, uživatelé senioři, nebyli výjimkou. Proč také ne? Však to do příjemně vyhřáté postele měli jen malinký kousíček. Takže za rok opět na viděnou! Těšíme se na Vás.

Sandra Grünfeldová

www.centrin.cz

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje