- Komerční sdělení -zeny
ZdravíPressoterapie pomocí lymfodrenážních kalhot

Pressoterapie pomocí lymfodrenážních kalhot

-

- Komerční sdělení -aktuality

Oproti baroku se celulitida v dnešní době moc nenosí. Přesto se však s ní potýkají mnohé z nás. Ačkoliv se člověk snaží hlídat si zdravý životní styl, správně se stravovat a dostatečně sportovat, ne vždy se podaří se celulitidě vyhnout. A tak se stane, že téměř každá žena se ve svém životě setká s projevem celulitidy a hledá způsob, jak se zbavit strií. Pamatujte, že strie nejsou něco, za co byste se měla stydět a co by vás mělo trápit. Jsou přirozenou reakcí těla a ukázkou, že vše funguje, jak má. Pokud vás však i přesto jejich výskyt trápí, je možnost, jak se jich zbavit.

Využití pressoterapie

Pressoterapie představuje vynikající ošetření vhodné při boji proti celulitidě a křečovým žilám. Pozitivně ovlivňuje lymfatický systém, pomáhá redukovat tukové polštářky i otoky. Zároveň vyhlazuje pokožku a působí preventivně proti vzniku pomerančové kůže i nadváhy. V poslední době se pressoterapie používá také jako podpůrný prostředek při hubnutí. Pozitivní je, že pressoterapie, působí příznivě na psychiku, pomáhá zbavit se pocitu těžkých nohou, uvolňuje svalovou tkáň a urychluje metabolické procesy v těle.

Princip a průběh ošetření

Při pressoterapii se používají takzvané lymfodrenážní kalhoty. Jedná se o speciální oblek připomínající manžetu na měření krevního tlaku. Díky tomuto obleku je pacientovo tělo vystavováno stlačenému vzduchu, což vede ke krátkodobé komprimaci určitých částí těla. Krátkodobé změny tlaku působícího na tkáň pomáhají rozpohybovat krev v cévách i lymfu. Díky tomu je tělo zbaveno přebytečné tekutiny v mezibuněčných prostorách, krev i lymfa se pročistí a nahromaděné toxiny a nežádoucí látky se z těla vyplaví. Ošetření probíhá přibližně po dobu třicet minut. Pro dosažení co nejlepších výsledků odborníci z pražské kliniky Altos doporučují absolvovat deset procedur vždy v rozestupech dvou až pěti dní. Po půl roce je v případě zájmu možnost celou léčebnou kúru podstoupit znovu.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje