- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyUžijte si neopakovatelnou vůni na každém kroku a ještě...

Užijte si neopakovatelnou vůni na každém kroku a ještě déle

-

- Komerční sdělení -aktuality

Možná si to ani neuvědomujeme, ale vůně hrají v našem každodenním životě důležitou roli. Pomáhají nám cítit se dobře, dodávají nám sebevědomí, stejně jako nás uklidňují, probouzejí vzpomínky.  

Dopřejte svému šatníku něžné a voňavé pohlazení s aviváží Silan, které dodávají oblečení neodolatelnou měkkost a jedinečnou svěžest až po dobu 140 dní. Unikátní parfémové kapsle Silan duo-caps se aktivují při každém pohybu a uvolňují ještě více vůně, a to po celou dobu nošení oblečení. 

Vyberte si některou ze svěžích vůní z klasické řady. Sáhněte například po oblíbené aviváži Silan Fresh Sky inspirované ranní procházkou po louce, nebo si připomeňte levandulovou zahradu s atraktivní vůní Spring Levander. Pokud vaše smysly zatouží po intenzivnějších vůních květin, portfolio Silan Aromatherapy je ideální volbou. Všechny tyto aviváže jsou obohaceny o vzácný relaxační olej Copaiba, pocházející z amazonských stromů. Tento esenciální olej má příznivé účinky a dokáže navodit příjemnou atmosféru. Vybrat si můžete z vůní magnólie, lotosu či divoké růže. Pro lidi s citlivou pokožkou je zase vhodná aviváž Silan Sensitive.

Kromě složení se změnil i design obalů celého portfolia, které je vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu a následně se i jednoduše recykluje. Aviváže Silan jsou tedy mnohem šetrnější k přírodě.

Mohlo by se vám líbit

Aplikace pro školky aneb jaké jsou nejdůležitější funkce?

V posledních několika letech se do sektoru školství začalo prosazovat čím dál tím větší množství specializovaných softwarů, s jejichž pomocí je...

vivo X80 Lite klenot mobilní fotografie

Léto se chýlí ke konci, na nové zážitky a dobrodružství však není nikdy pozdě. Je třeba mít po ruce...
- Komerční sdělení -zpravy

Co jste nevěděli o Paraleně

Paralen tablety pomáhají zmírnit bolest a horečku tím, že blokují uvolňování určitých chemických poslů zodpovědných za horečku a bolest....

Už jste četli?

Aplikace pro školky aneb jaké jsou nejdůležitější funkce?

V posledních několika letech se do sektoru školství začalo prosazovat...

vivo X80 Lite klenot mobilní fotografie

Léto se chýlí ke konci, na nové zážitky a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje