Možná si to ani neuvědomujeme, ale vůně hrají v našem každodenním životě důležitou roli. Pomáhají nám cítit se dobře, dodávají nám sebevědomí, stejně jako nás uklidňují, probouzejí vzpomínky.  

Dopřejte svému šatníku něžné a voňavé pohlazení s aviváží Silan, které dodávají oblečení neodolatelnou měkkost a jedinečnou svěžest až po dobu 140 dní. Unikátní parfémové kapsle Silan duo-caps se aktivují při každém pohybu a uvolňují ještě více vůně, a to po celou dobu nošení oblečení. 

Vyberte si některou ze svěžích vůní z klasické řady. Sáhněte například po oblíbené aviváži Silan Fresh Sky inspirované ranní procházkou po louce, nebo si připomeňte levandulovou zahradu s atraktivní vůní Spring Levander. Pokud vaše smysly zatouží po intenzivnějších vůních květin, portfolio Silan Aromatherapy je ideální volbou. Všechny tyto aviváže jsou obohaceny o vzácný relaxační olej Copaiba, pocházející z amazonských stromů. Tento esenciální olej má příznivé účinky a dokáže navodit příjemnou atmosféru. Vybrat si můžete z vůní magnólie, lotosu či divoké růže. Pro lidi s citlivou pokožkou je zase vhodná aviváž Silan Sensitive.

  Agentura Slunečnice se postará o vaše děti!

Kromě složení se změnil i design obalů celého portfolia, které je vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu a následně se i jednoduše recykluje. Aviváže Silan jsou tedy mnohem šetrnější k přírodě.

Post by admin

Comment(0)