- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiStomatologie Praha doporučuje - nekuřte

Stomatologie Praha doporučuje – nekuřte

-

- Komerční sdělení -aktuality

Většina kuřáků má zažloutlé zuby a nepříjemný dech. U toho to však nekončí. Pokud jde o onemocnění ústní dutiny včetně nádorového, jsou k nim kuřáci mnohem náchylnější než nekuřáci. A netýká se to jen starých lidí. Zubaři ze stomatologie Praha 2, stejně jako pracovnice dentální hygieny Praha 2 vám potvrdí, že i pokud jde o parodontální onemocnění, jsou tato u kuřáků mnohem vážnější než u nekuřáků. Onemocnění dásní se velmi rychle šíří a velmi špatně reaguje na léčbu. Stejně tak je to se zubním kamenem. Jeho ukládání je intenzivnější než u nekuřáků. Přestože zubařům Praha jde především o stav dásní a stav chrupu, je třeba podotknout, že nikotin snižuje také citlivost čichových buněk a chuťových pohárků. Pochutnat si pak na dobrém jídle může být problém.

Sladké ano, ale …

Pokud si rádi pochutnáváte na sladkém, pak byste měli vědět, že nejde v prvé řadě o množství cukru a sladkostí, které zkonzumujete, ale především o frekvenci této konzumace. Jak vám potvrdí dentální hygiena Praha, zubař Praha, prostě všichni na stomatologii Praha 2, přirozená ochranná kapacita slin, která dokáže neutralizovat bakteriální kyseliny, jež odvápňují a kalcifikující zubní sklovinu, bude při časté konzumaci sladkostí velmi snížena. Zapomeňte proto na cucání bonbonů v průběhu celého dne, přestaňte usrkávat džusy a slazené nápoje. To vše vaší zubní sklovině a vašim dásním způsobí nenapravitelné škody, které neodvrátí ani občasná návštěva dentální hygieny Praha 2.

Celkové zdraví závisí i na zdraví vašich zubů

Možná jste už slyšeli o tom, že zdravotní problémy na hony vzdálené ústní dutině mohou mít svou příčinu právě v neuspokojivém stavu vašich zubů a dásní. Chcete-li být celkově zdraví, musíte mít také kvalitně ošetřené zuby, nejlépe na stomatologii Praha. I když dokáže stomatologie Praha 2 nabídnout velice kvalitní zubní implantáty Praha, vlastní zuby jsou vlastní zuby. Neváhejte proto, a objednejte se na preventivní zubní prohlídku a další potřebné vyšetření do zubní ordinace Praha 2 ještě dnes.

Mohlo by se vám líbit

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...
- Komerční sdělení -zpravy

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Už jste četli?

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není...

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje