- Komerční sdělení -zeny
BydleníVelký průvodce při výběru bytového textilu

Velký průvodce při výběru bytového textilu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Příjemná prostěradla jsou základem kvalitního spánku, který v kombinaci s vhodnou postelí a rošty, umožní dokonalý spánek za každých okolností. Ovšem ani vybrat pro někoho pouhé prostěradlo, není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Na trhu jsou k mání totiž rovnou v pěti různých variantách, přičemž hlavní rozdíl v jednotlivých prostěradlech tkví především v materiálu, ze kterého jsou vyrobena. Jak tedy vybrat to nejvhodnější prostěradlo od českých tvůrců?

Prostěradla Jersey

Stejně tak, jako na trhu seženete povlečení v kvalitě jersey, jsou k mání i prostěradla, která jsou vyrobena ze 100% bavlny. Jsou velmi hladká, vzdušná a naprosto neodolatelná na dotek. Takovéto prostěradlo tedy ze všeho nejvíce oceníte zejména v letních měsících. Pokud bychom mohli radit, tak se toto prostěradlo hodí zejména k flanelovému či saténovému povlečení.

Prostěradla Jersey s elastenem

Elasten v tomto provedení zvyšuje zejména pružnost prostěradla. Díky tomu mnohem lépe obepnete celou matraci a prostěradlo bude držet svůj tvar. Toto prostěradlo je navíc možné zakoupit v celé řadě netypických rozměrů.

Froté prostěradla

Tyto prostěradla jsou vyráběna s takzvaným polyamidem, který je mnohem kvalitnější, než polyester, ze kterého se v hojné míře vyrábějí například ubrusy. Díky tomu jsou tato prostěradla odolnější, pevnější a také barevnější. Mají dlouhou životnost a jsou neskutečně hebká. Oceníte je zejména v zimních měsících.

Micro prostěradla

Na dotek příjemná prostěradla z mikrovlákna, která jsou snadno udržitelná a také rychleschnoucí. Jsou zejména vhodná pro alergiky. Rovněž je lze sehnat i v atypických rozměrech.

Prostěradla bavlna plátno

Tato bavlněná prostěradla jsou ušita bez gumy, tudíž jsou podobné plachtě. Bavlna se v tomto případě vyznačuje vysokou hustotou a gramáží. Kromě jiného můžete bílá prostěradla tohoto typu prát na 90 °C.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje