- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylProč kožené batohy?

Proč kožené batohy?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Kožené batohy v posledních letech se těší velkému úspěchu a to díky praktičnosti, ale i jedinečnému stylu, který je pro ně příznačný. Stávají se stále více trendovejším prvkem nejen pro mladé slečny, ale i starší dámy.

Divíte se tomu? My určitě ne, protože jsme se stali také jednou z jejich hlavních oblíbenkyní. V tomto blogu si řekneme, proč je to tak a proč kožené batohy jsou tak populární a oblíbené.

  1. Dodávají mládežnický vzhled

Ano, pokud chcete v tomto čase zaujmout a je jedno jestli máte 25 nebo 45, určitě kožený batoh je tou správnou volbou.Dodává každému outfitu jedinečný vzhled. Dokonce si dovolíme tvrdit, že se stane i na jednoduchém otfitu „třešničkou na dortu“. Zkuste se o tom pesvědčit. Stačí zvolit letní červený top, jednoduché letní kalhoty a žlutý kožený batoh se postará o to, že se stanete módní ikonou.

  1. Bolí vás často páteř?

Máte častý problém s páteří, bolí vás ramene a už vás nebaví nosit na jednom rameni těžkou velkou kabelku? Pokud ano, tak kožený batoh je tou správnou volbou. Dokáže výborně odlehčit ramena a to díky tomu, že má dvě ramínka díky čemuž se váha batohu rozloží na obě ramena a co zbytečně nezatěžuje jen jedno rameno.

  1. Je vhodný na nakupování?

Dámy, čeká vás náročný den plný nakupování a řádění se v obchodním centru? Určitě potřebujete mít prázdné ruce, a proto kožený batoh je tou správnou volbou. Odlehčí vám ramena a zajistí to, že ruce budete mít volné a připravené se na uvolněné okukování si nových módních kousků.

  1. Batoh a kabelka 2v 1

Toužíte si zakoupit nejen kabelku, ale i batoh a vaše peněženka vám to nedovoluje. Proto máme pro vás určitě řešení. Zkuste se poohlédnout po batozích 2 v 1, tedy myslíme tím batohy, z nichž díky prodlouženému ramínku dokážete mít i kabelku. Tento prvek splňují například batohy Navaro, Terezia, Rosalinda z e-shopu Emotys.cz.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje