- Komerční sdělení -zeny
BydleníAtraktivní odrážedla pro nejmenší děti

Atraktivní odrážedla pro nejmenší děti

-

- Komerční sdělení -aktuality

Dětská odrážedla neboli odstrkovadla jsou prvním vozítkem, a oblíbí si je snad každé dítě. Vyrábějí se pro nejmenší děti, které teprve začínají chodit, ale i pro děti starší. Kde takové odrážedlo koupit, aby bylo originální, zábavné a přitom kvalitní? Zkuste vybírat mezi modely americké značky Step2, které na našem trhu prodává společnost StepTwo.

Kromě odrážedel pro děti můžete od tohoto výrobce pořídit praktické plastové pískoviště s krytem, které se dá použít i jako bazének. K dalším oblíbeným výrobkům patří koupačky, klouzačky, domečky na zahradu, zahradní nábytek, vozítka, kuchyňky nebo oboustranné tabule. Heslem společnosti je „kvalita, hodnota a funkčnost“. A je to poznat i na všech produktech.

Základem výběru odrážedla je vždy bezpečnost. Dalším kritériem by měla být vhodnost pro danou věkovou kategorii. A v neposlední řadě se musí odrážedlo dítěti líbit. Existují modely pro kluky i pro holky, ale mnohdy jsou univerzální. Step2 vyrábí dětská odrážedla v podobě autíček motorek i zvířátek. A nikde není řečeno, že odrážedlo „motorka“ se nebude líbit holčičkám. Provedení je opravdu atraktivní a veselé, v pestrých barvách.

Dětská odrážedla Step2 jsou stejně jako další výrobky této značky z odolného, nezávadného a stálobarevného plastu. Nemají žádné ostré hrany a je minimalizováno riziko zranění. Pro nejmenší jsou výhodou extra široká kola, uzpůsoben je tvar odstrkovadla i zadní opěrka, která je vyvýšená. Všechna odrážedla pro děti jsou stabilní a dlouho vydrží.

Pokud si zakoupíte odrážedlo Step2, je už kompletně sestaveno a připraveno k první testovací jízdě vaším potomkem. Nemusíte nic montovat. Ať už pořizujete první odrážedlo vašemu ročnímu dítěti, nebo zvolíte vozítko pro dítko trochu starší, uvidíte, že bude spokojeno, a tím pádem budete spokojeni i vy.

Předchozí článekV záři luxusu a vytříbeného vkusu
Další článekO krok napřed

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje