- Komerční sdělení -zeny
BydleníMožnosti obkladu ploch kolem bazénu a terasy

Možnosti obkladu ploch kolem bazénu a terasy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Plánujete rekonstrukci domu s terasou? Máte na zahradě bazén, kolem něhož je nezbytné položit obklad? V obou případech stojíte před rozhodnutím, jaký typ podlahy na terasu a kolem bazénu zvolit. V následujících řádcích se podíváme na moderní varianty podlah.

Obklad plochy kolem bazénu

Prostor kolem bazénů je velmi náročný na splnění mnoha požadavků. Obklad by měl být bezpečný, odolný vůči chemikáliím, protiskluzový a mrazuvzdorný. Důraz je kladen také na životnost a minimální údržbu. Jelikož je obložení bazénu poměrně náročnou investicí, měli byste jeho výběr náležitě zvážit. Obklad by měl uspokojovat po estetické, kvalitativní i praktické stránce. Plocha kolem bazénu by měla sloužit především k odpočinku a relaxaci, nikoliv k přidělávání práce. Z tohoto důvodu jsou vhodným řešením dřevoplastové desky, které se honosí barevnou stálostí a maximální bezpečností. Tyto desky jsou vysoce odolné a hlavně bezúdržbové. Níže jsou ještě výhody těchto desek rozvedeny podrobněji.

Unikátní WPC terasy

Pakliže domu náleží také terasa, neměla by být opomíjena. Nejrozšířenějším materiálem při realizaci terasy je dlažba, která se pyšní precizním zpracováním, odolností, originálním vzhledem a snadnou údržbou. Nicméně nevýhodou je její studený povrch a v některých případech kluzkost. Pro zachování přirozenosti se používá dřevo, které je naopak náročné na údržbu (olejování, lakování). Kompromis nabízí takzvané WPC terasy, jež si získávají ve světě bydlení právem přední místo. Nabízí totiž výhody dlažby a dřeva.

Výhody WPC desek

Ať už chcete WPC desky použít jako obklad k bazénu, nebo na terasu, vždy budete spokojeni. Tato dřevoplastová prkna se vyrábí ze směsi 60 % dřeva a 40 % polymeru. Vysoký podíl dřeva zajišťuje vzhled dřevěné podlahy, ale zároveň se jedná o bezúdržbový materiál. Není nutné jej ošetřovat, stačí použít zahradní hadici k opláchnutí. Dřevoplastové desky jsou příjemné na dotyk a nestudí jako dlažba. Jelikož jsou opatřeny protiskluzovým povrchem, jsou ideálním řešením jako obklad kolem bazénů.

WOODparket – specialista na WPC terasy

Chcete-li si dopřát maximální komfort, který dřevoplastové terasy slibují, investujte do kvality. Precizní WPC podlahy, u nichž získáte záruku 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz, nabízí společnost WOODparket s.r.o., která se pyšní více než třináctiletou historií. Na kompletní nabídku sortimentu se můžete podívat na www.woodparket.cz a můžete se stát dalším spokojeným zákazníkem.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje