- Komerční sdělení -zeny
BydleníProč zůstat dnes v posteli? Dáme vám nespočet důvodů!

Proč zůstat dnes v posteli? Dáme vám nespočet důvodů!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý zná ten pocit nechuti vstávat, když ráno zazvoní budík! Dejte si dnes volno a prožijte den v posteli! Připravili jsme vám seznam důvodů, proč byste měli ve svém pelíšku zůstat!

Prodloužit si víkend alespoň o jeden den! Vyměňte pracovní pondělí za odpočinek a relaxaci. Následující důvody můžete použít jako omluvu pro svou lenost!

Nákup nového ložního prádla

Pořídili jste si flanelové povlečení v akci a přes noc jste si nestačili užít toho báječného pohodlí? Věnujte celý den poznávání vlastností nového povlečení! Je flanelové ložní prádlo prodyšné, nemuchlavé a savé? Pár hodin navíc ve vašem pelíšku vám umožní zjistit všechny klady nového ložního prádla.

Jste v depresi

Na každého jednou stav zoufalství a smutku přijde. Nemá smysl v takové náladě chodit ven a přetvařovat se. Zachumlejte se do peřin a svou špatnou náladu prospěte.

Venku je zima, vítr, déšť

Proč zbytečně mrznout a moknout, když mohou vaše povinnosti počkat na druhý den, kdy se počasí jistě umoudří.

Jste unavení

Ani nové prostěradlo Jersey, ani osm hodin spánku nepomohly k načerpání potřebné energie. Nemá smysl vylézat z postele a chodit do práce, když nebude váš výkon 100%.

Chřipka

Onemocněli jste? Ani se nepokoušejte z vyhřáté postele vylézt! Chřipku je nutno pořádně vypotit a to se vám jinde než ve svém pelíšku nepodaří! Navíc přece nechcete své kolegy a nadřízené ohrozit nákazou!

Rozešli jste se

Rozchod patří mezi těžká životní období. Překonejte nejhorší stavy bolesti, smutku i vzteku tam, kde vás nikdo nebude soudit, doma a v posteli.

Seznámili jste se

Potkali jste někoho nového? Skvěle si rozumíte a je čas posunout novou známost dál? První milování je důvod, proč zůstat v posteli!

Podlehli jste seriálům

Stáhli jste si novou sérii oblíbeného seriálu a ještě jste neviděli všechny díly? Proč to nechávat až na večer, když v posteli je to tak pohodlné a povinnosti až tak ‘’nehoří’’?

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje