- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiObdarujte své blízké na Vánoce chytrými pomocníky od Braun!

Obdarujte své blízké na Vánoce chytrými pomocníky od Braun!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli a pořiďte už nyní svým blízkým něco, čím jim uděláte opravdu radost. Značka Braun vybrala ze svého portfolia několik produktů, které své nové majitele pod stromečkem určitě potěší.

 

Skvělým parťákem vašeho manžela, tatínka, bratra či dědečka se určitě stane holicí strojek z řady Series 9, který díky preciznímu zpracování a nejnovějším technologiím přináší ty nejlepší výsledky za minimum času. Unikátní patentovaná technologie SyncroSonic™ dokáže snímat hustotu a tvrdost vousů až 160x za minutu a díky tomu je schopná s nezvyklou přesností přizpůsobit svůj výkon aktuálnímu porostu muže. Navíc díky technologii Wet&Dry je strojek schopen pracovat v jakémkoliv prostředí. Každý muž si díky němu může vybrat, zda se oholí namokro, nasucho, s vodou, pěnou, gelem, nebo ve sprše. K tomu ještě připočítejte titanový zastřihovač pro ostré kontury jenž je součástí a špičkový design a máte dárek, který určitě nikoho nezklame!

Sháníte dárek pro maminku, sestru, nejlepší kamarádku nebo partnerku? Pak je zde několik tipů právě pro vás.

Značka Braun vyvinula první inteligentní epilátor Braun Silk-épil 9 SensoSmart s unikátní technologií, která pomocí světelné diody upozorní na příliš velký tlak na pokožku během epilace. Účinnost epilace se totiž s vysokým tlakem na pokožku snižuje. Díky této technologii jsou odstraněny i ty nejjemnější chloupky, které nezachytí ani vosk. Řekněme si upřímně, kdo by nechtěl, aby jeho pokožka zůstala hladká a zářivá až po dobu čtyř týdnů.

Speciální sada Braun FaceSpa Pro určená k péči o obličej kombinuje několik funkcí a pomáhá tak nejen čistěním pleti, odstraněním nežádoucích chloupků, ale nově s celkovou regenerací pokožky. Jednoduše vyměnitelné nástavce tak čistící kartáček v rychlosti přetvoří v efektivní epilátor pro odstranění nežádoucích chloupků na obličeji či unikátní kovovou tonizační hlavu MicroVibration. Ta za pomoci jemných vibrací napomáhá nanášet denní i noční obličejové krémy a séra a efektivně tak přispívá k rychlejší regeneraci pleti. Skvělá péče v pohodlí domova, co říkáte?

Braun Silk-expert IPL využívá nejrychlejší metodu intenzivního pulzujícího světla (IPL) a je určen primárně těm ženám, které chtějí dát nadobro sbohem nežádoucím chloupkům. Senzor téměř nepřetržitě detekuje tón pokožky a přizpůsobuje jí tak intenzitu záblesku. Jedna procedura trvá pouze osm minut a ošetřit můžete všechny části těla včetně obličeje. Produkt byl klinicky testován a 94 % žen potvrdilo jeho vysokou účinnost. Pokud tedy máte ve svém okolí ženu nebo dívku, kterou odstraňování chloupků stále dokola již přestalo bavit, zde máte skvělé řešení.

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje