Blýskavé prostředí kasin láká hlavně muže, kterých je za různými hracími automaty vždy tak trochu převaha. U pokerových stolů je to vlastně dost podobné, ale rozhodně se nedá říci, že by se ženy nedokázaly v této na první pohled chlapské hře prosadit. Několik slečen i dam ukázalo, že jsou rovnocennými soupeřkami a že si dokázali v této karetní hře vydělat i stovky milionů!

Liv Boeree – astrofyzička i modelka

Britská hráčka Liv Boeree si za svou kariéru vydělala více než 75 milionů korun jen z turnajů, ale kromě pokeru se věnuje i mnoha dalším činnostem. Vzhledem k tomu, že Liv Boeree je vystudovaná astrofyzička, tak pokračuje ve své dráze vědkyně i ve svém vlastním Facebookovém pořadu Amazing Science Adventures with Liv Boeree.

Obrovskou zásluhu má také na vzniku charitativní neziskové organizace Raising for Effective Giving, pomocí které se snaží s dostupnými prostředky pomoci co nejefektivněji maximálnímu množství lidí, kteří bojují o svůj život. Hlavní cíle organizace jsou boj s extrémní chudobou a s ní spojené problémy. Jestli vás charitativní organizace zaujala, více si o ní přečtete zde.

Vanessa Selbst – bojovnice za lidská práva i nejbohatší hráčka

Nevíte si rady, co s 250 miliony korun? Zajděte za Vanessou Selbst, která vám určitě poradí, protože to je přesně částka, kterou si ona sama pokerem vydělala. Když se není potřeba starat o peníze, tak je čas na spoustu dalších věcí. Protože Vanessa se hlásí k lesbické komunitě a vzala si svou dlouholetou partnerku, tak sama ví o tom, že se může setkat s obrovským nepochopením nebo i odporem.

  O patentování 3D pera neuvažuji, říká český vynálezce David Paškevič

Přestože žijeme v 21. století, stále je potřeba za lidská práva bojovat, což přesně Vanessa Selbst také dělá. Nejenom tedy že je to u pokerových stolů postrach pro každého jejího soupeře nebo soupeřku, bude také obrovským problémem pro všechny, kteří chtějí lidem upírat právo na štěstí. Vanessa je bezesporu extrémně inteligentní dnes již paní a hodlá pokračovat ve své kariéře právničky, která se soustředí právě na občanské právo a hlavně tedy lidská práva.

Chcete se také stát pokerovou mistryní? Naučte se hrát zdarma!

Dnes existuje na internetu snad vše, ale potřeba správně vybírat, ze kterých zdrojů si informace berete. Jestli vás zajímá kariéra pokerové hráčky a chcete se výše zmíněným ženám vyrovnat, nebo je i překonat, učte se od profesionálů, kteří pokeru opravdu rozumí a umí vše vysvětlit jednoduše a jasně.

Ty nejlepší profíky najdete na nejlepším pokerovém portálu Poker-Arena.cz, kde najdete rady zkušených hráčů, stanete se součástí přátelské komunity, kde vám poradí ti nejlepší v oboru. Nejlepší hry si vyzkoušíte zcela zdarma, a platí to i o pokeru. Hraní pokeru je krásnou dovednostní hrou a na výsledky turnajů si můžete i vsadit a fandit tak svému oblíbenci nebo oblíbenkyni.

  Věnujte čas sami sobě navzájem

Post by admin

Comment(0)