- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyNakupte maso od českých výrobců přes internet

Nakupte maso od českých výrobců přes internet

-

- Komerční sdělení -aktuality

Není čas na nákupy? 

Trápí Vás, že nemáte čas na hledání výrobků od malých výrobců, které v řetězcích nenajdete? Objednejte maso, masné výrobky, med a včelí produkty přímo od výrobců jednoduše pomocí  internetu. Žijeme v době, kdy fenomén internetu ovládá prakticky všechna odvětví lidské činnosti. Na internetu nakoupíte oblečení, seženete řemeslníky, srovnáte ceny pojištění, a když se budete hodně snažit, přes internet uzavřete i výhodné smlouvy. Ovšem nejméně využívanou službou je zatím nákup potravin přes internet. A když už jsme u potravin, jsou věci, se kterými by většina lidí neměla problém.  Ale jak byste se tvářili, kdybyste si měli přes internet koupit maso a podobné produkty? Asi divně. Ale proč? Protože máme vůči podobným věcem předsudky. Nejsou však zbytečné?

Čerstvé maso až na stůl

Podívejme se blíže na některý takový e-shop, třeba na mojemasna.cz. Někdo by si řekl, že než chlazené potraviny dorazí k až k Vám, tak se zkazí.  Právě proto, že přeprava na velké vzdálenosti může být problém. Tento problém vyřešili v e-shopu Mojemasna.cz. Zboží Vám zašlou ve speciálních  chladicích boxech. Jsou tak zajištěny podmínky skladování, které čerstvé potraviny potřebují.

maso

Kvalitní výběr masa přímo od řezníka

Navíc maso, masné výrobky,a nebo třeba med dodávaný tímto e-shopem pochází přímo z výroby malých výrobců na západě Čech.

Mojemasna.cz má totiž proti běžným prodejcům výhodu. Prodává maso a uzeniny z vlastní výroby. Proto není pouhou zprostředkovatelskou službou, jako jsou běžné obchodní řetězce, nebo další internetové e-shopy zaměřené na prodej potravin. Pokud jde tedy o Vaše obavy o původ a kvalitu produktů, jsou zcela zbytečné. Jak již bylo zmíněno, všechno zboží pochází od malých výrobců, v nejvyšší kvalitě a řádně označené.

maso

Stále máte nedůvěru? 

Vězte, že e-shop Mojemasna.cz vznikl zvláštním spojením řezníka a včelaře. Oba jeho prostřednictvím nabízí svoje produkty, které sami vyprodukovali a mohli tak dohlédnout na celý proces výroby, který se tak podepisuje na vysoké kvalitě všech nabízených produktů. Ceny výrobku přímo od výrobců nejsou nijak vysoké, navíc při nákupu můžete obdržet drobný dárek, jako je klobása, nebo český med přímo od včelaře. Takový nákup se Vám nejen vyplatí a není o nic horší, než nákup v supermarketu, spíše naopak.

Stačí jen sebrat odvahu, překonat předsudky, a zkusit něco nového.

 

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje