Samolepky na zeď dokážou jednoduše, rychle, ale zároveň velmi originálně proměnit interiér. Oživí každou stěnu, hodí se do všech místností v domě, a je na každém, kam je nalepí a jaké samolepky se mu líbí.

Efektní a cenově přijatelná dekorace

Samolepky na stěnu nestojí mnoho a přitom umí být velmi efektní. Oblíbené jsou nejen pro rychlý výsledek a snadnou aplikaci, ale i pro možnost nalepení na různé povrchy. Kromě stěny je můžete aplikovat na dveře, nábytek, zrcadla, okna a jiné rovné povrchy. Dekorativní samolepky jsou hitem už několik let a rozhodně je snadnější s nimi ozdobit stěnu, než rovnou měnit výmalbu.

samolepky

Široká škála motivů

Co se týče motivů, na své si přijde každý, ať už děti nebo dospělí. Vyrábějí se nálepky s motivy květin, stromů, zvířat a přírody, abstraktní, ornamenty, auta, města, hudební motivy i sportovní motivy. Žádané jsou nálepky s motivačními citáty, nápisy a kombinace obrázků s textem. Efektně vypadají také siluety.

  Potřebujete místo navíc? Zvolte půdní vestavbu!

Nálepky do dětského pokoje

Samolepky na zeď do dětského pokoje jsou skvělou možností, jak pokoj ozdobit, aby neomrzel. Zatímco dítko roste, mění i své zájmy. Vymalovat stěnu pohádkovými postavičkami je sice pěkné, ale hodně náročné a změna je pak nákladnější, než strhnutí samolepky a nalepení jiné. Obrovskou výhodou těchto samolepek je totiž to, že jejich odstranění nezanechá na stěně žádné stopy a nepoškodí výmalbu.

Ozdobte prázdné místo na stěně

Zajímat se ale rozhodně nemusíte jen o dětské samolepky na zeď. Možná máte v obývacím pokoji nad sedací soupravou prázdné místo, které by chtělo vylepšit. Dekorativní nálepka promění váš odpočinkový kout k nepoznání. S nálepkami se můžete kreativně vyřádit do sytosti, samozřejmě by se to s nimi nemělo přehánět, přeplácanost interiéru svědčit nebude.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

 

 

Comment(0)