- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiSamolepky na stěnu pro rychlé oživení interiéru

Samolepky na stěnu pro rychlé oživení interiéru

-

- Komerční sdělení -aktuality

Samolepky na zeď dokážou jednoduše, rychle, ale zároveň velmi originálně proměnit interiér. Oživí každou stěnu, hodí se do všech místností v domě, a je na každém, kam je nalepí a jaké samolepky se mu líbí.

Efektní a cenově přijatelná dekorace

Samolepky na stěnu nestojí mnoho a přitom umí být velmi efektní. Oblíbené jsou nejen pro rychlý výsledek a snadnou aplikaci, ale i pro možnost nalepení na různé povrchy. Kromě stěny je můžete aplikovat na dveře, nábytek, zrcadla, okna a jiné rovné povrchy. Dekorativní samolepky jsou hitem už několik let a rozhodně je snadnější s nimi ozdobit stěnu, než rovnou měnit výmalbu.

samolepky

Široká škála motivů

Co se týče motivů, na své si přijde každý, ať už děti nebo dospělí. Vyrábějí se nálepky s motivy květin, stromů, zvířat a přírody, abstraktní, ornamenty, auta, města, hudební motivy i sportovní motivy. Žádané jsou nálepky s motivačními citáty, nápisy a kombinace obrázků s textem. Efektně vypadají také siluety.

Nálepky do dětského pokoje

Samolepky na zeď do dětského pokoje jsou skvělou možností, jak pokoj ozdobit, aby neomrzel. Zatímco dítko roste, mění i své zájmy. Vymalovat stěnu pohádkovými postavičkami je sice pěkné, ale hodně náročné a změna je pak nákladnější, než strhnutí samolepky a nalepení jiné. Obrovskou výhodou těchto samolepek je totiž to, že jejich odstranění nezanechá na stěně žádné stopy a nepoškodí výmalbu.

Ozdobte prázdné místo na stěně

Zajímat se ale rozhodně nemusíte jen o dětské samolepky na zeď. Možná máte v obývacím pokoji nad sedací soupravou prázdné místo, které by chtělo vylepšit. Dekorativní nálepka promění váš odpočinkový kout k nepoznání. S nálepkami se můžete kreativně vyřádit do sytosti, samozřejmě by se to s nimi nemělo přehánět, přeplácanost interiéru svědčit nebude.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

 

 

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje