- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiTvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tvorba webových stránek spočívá v první řadě v samotném designu. Ten je klíčový z jednoduchého důvodu – první dojem je rozhodující. Nepodceňujte tento fakt. Když zapůsobíte na prvním dojmem, zaručíte tím, že se návštěvník na vaší stránce zdrží déle.

Design v hlavní roli

Jako prvnímu se budeme věnovat tomu nejdůležitějšímu z tvorby webu, a to designu. Na začátek je třeba si určit, jaké barvy chceme použít. Samozřejmě, na základě faktorů jako cílení webu, typ publika a podobně. Dále je třeba vybrat množství grafických prvků a „Call To Action“ tlačítka. Jako třešničku na dortu pak vyladit všechny ikony.

Wireframing stránky

Wireframing je druhou nejpodstatnější částí tvorby webových stránek. Jde o modelování webu a patří k prvním výstupům prezentovaným klientům. Zajišťuje rozmístění jednoduchých prvků a symbolů na stránce. Wireframing se může tvořit na papíře nebo v softwarovém prostředí. Známe hned několik základních typů a elementů wireframu.

webove-stranky

Po vyhotovení wireframů je na čase znovu dolaďovat nejdůležitější část tvorby webových stránek, a tou je design. Doladění všech stránek, vybarvení a úprava barev, aby vše ladilo. Poupravit ikony na míru požadavkům projektu a hlavní prvky designu.

Mít či nemít blog?

Přemýšlíte, zda při tvorbě webových stránek použít i blog nebo ne? Víte co je podstatou takového blogu? Pomáhá vám přilákat publikum na vaše stránky. Sdílejte články na témata týkající se vaší služby nebo zboží. Lidé budou sledovat a číst vaše články a budou tak nasávat informace o vašich službách či zboží.

Jak to je s eshopem?

Při tvorbě webových stránek používaných jako eshop je několik rozdílů, kterými se liší od běžných prezentačních webů. Tím hlavním rozdílným prvkem, který se na prezentačních webech nenachází, je platební brána. Ta je nutná pro příjem plateb za služby nebo zboží. Existují platební brány například od bank ale i od různých jiných společnosti.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Profolio.cz

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje