Ideálního společníka, když s sebou potřebujete jen pár věcí a je zbytečné kvůli tomu tahat batoh, představují vaky na záda. Do vaku se vám vleze všechno nejnutnější vybavení, jako je peněženka, mobil, klíče, ale taky spousta dalších věcí, od oblíbených knih či sešitů do školy až po plavky a ručník, mikinu či lehčí bundu. Do školy, jen tak na ven s kamarády nebo do parku určitě využijete stylové vaky Vans, které představují nesmrtelnou klasiku ve street módě. Naopak pokud jste sportovnější typ nebo vak chcete využívat třeba na plavání nebo do fitka, více vám padnou vaky Adidas se svým jednoduchým a barevným designem.

vaky

Vaky Vans či Adidas

Ať už míříte kamkoliv, vždy budete potřebovat nějakou tašku nebo kabelku, kam uložit své věci. Nejen, že jsou praktické, ale taky krásně doladí váš styl. Pokud netaháte nic extra těžkého, dobře vám poslouží tašky přes rameno, které i skvěle vypadají. Jestli chcete sportovnější kousek, ale přitom pořád toužíte působit žensky, vyzkoušejte třeba tašky Adidas.

  5 zásad pro krásné a zdravé vlasy

Pokud chcete dobře vypadat, možná čas od času zavítáte do fitka. Jenomže máte problém naskládat boty, oblečení, ručník, shaker a kdoví co dalšího do svého batohu. Jestli je to váš případ, pak pro vás existuje řešení v podobě sportovní tašky. Dělají se v krásných designech a určitě je využijete i na běžné nošení do města či do školy. Skvěle se osvědčují také při cestování, když se vám nehodí tahat se s kufrem, ale chcete něco mobilnějšího.

Streetové školní tašky

Ať se blíží začátek školy nebo si jen chcete udělat radost a zpříjemnit si chození do školy, vždy na vás bude čekat široká nabídka školních tašek. Do aktovek nebo batohů, které mnozí z nás do školy nosili jako malí, mají ty dnešní už hodně daleko. Dnes je důležitý jak styl, tak praktičnost. To platí také pro streetové školní tašky. Můžete si vybrat z mnoha značek, jako je Adidas, Dakine, Heavy Tools nebo Meatfly.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Comment(0)