- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiGalerie Praha – příjemně strávené odpoledne!

Galerie Praha – příjemně strávené odpoledne!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Užijte si výlet do galerie Praha. Být celý den v práci a mít celou řadu povinností ještě doma – to je každodenní rutina drtivé většiny z vás a rozhodně se není čemu divit, že vás podobný stereotyp velmi brzo unaví i otráví. Jestliže již tohoto kolotoče máte plné zuby, jděte na to alespoň jedno odpoledne jinak – navštivte galerii umění, ve které si nejen příjemně odpočinete, ale zároveň i přijdete na jiné myšlenky! Vyrazit můžete sami, s přáteli nebo celou rodinou.

Galerie Praha, je to vaše premiéra?

Možná pro vás bude výlet do výstavní galerie premiérou. O další důvod navíc, proč se na takto strávený čas těšit a maximálně si jej užít. Dobrou zprávou je, že ačkoli budete na místě přeplněném umění a nádhernými obrazy, nemusíte si je odvážet s sebou domů. Mnoho lidí se do galerie chodí uklidnit a přijít na jiné myšlenky – udělejte to tak i vy. Projděte si jednotlivá díla, hledejte význam v abstrakcích a snažte se přijít na inspiraci konkrétních umělců. Galerie Praha čítá nespočet výstavních kousků, které ve vás zanechají příjemné dojmy.

Galerie Praha, zhodnotí váš opomíjený obraz

Mnoho lidí má doma schované obrazy po babičkách, které jim rodina darovala nebo je zdědili. Je-li to i váš případ, vezměte opomíjené dílo sebou a nechte si udělat odhad obrazu v galerie Praha. Možná budete mile překvapeni, že obrázek, který se vám i kolik let bez povšimnutí válel na půdě, má významnou cenu. A pokud si jej nebudete chtít nechat, můžete jej přihlásit do aukce obrazů – třeba se pro něj najde kupec, který z něho bude mít radost!

Když jedna návštěva následuje druhou v galerii Praha

Nikdy nevíte, zda vás jedna návštěva galerie Praha vnitřně nepobídne k tomu, abyste ji nenavštívili znova – a kdo ví, abyste se nestali pravidelnými účastníky! Spousta lidí se netají tím, že se do galerií chodí uklidnit po náročném pracovním shonu. A pokud do galerie Praha zavítáte jen jedinkrát, věřte, že i tak to bude stát za to!

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje