- Komerční sdělení -zeny
ZdravíTRÁPÍ VÁS POCIT TĚŽKÝCH A UNAVENÝCH NOHOU A BABSKÉ...

TRÁPÍ VÁS POCIT TĚŽKÝCH A UNAVENÝCH NOHOU A BABSKÉ RADY NESTAČÍ?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vyzkoušeli jste už mnoho tipů na to, jak si sám pomoci při pocitu těžkých a unavených nohou, ale nic vám nezabírá? Nezoufejte, nejste sami. Podobné obtíže trápí mnoho z nás. Jednou z nejčastějších příčin těžkých nohou je sedavé zaměstnání bez dostatečného množství pohybu. Jejich otékání nebo mravenčení trápí i ty, kteří na nohou stojí příliš dlouho nebo pracují ve velmi teplém prostředí. Příznaky nepodceňujte, protože jejich zanedbáním může dojít k rozvinutí chronických žilních potíží. 

V počátečním stadiu nemusí mít tato nemoc žádné viditelné projevy. Viditelné křečové žíly signalizují velmi silné volání o pomoc, proto je důležité zachytit onemocnění co nejdříve. Jedině tak lze zastavit, nebo alespoň výrazně oddálit přechod do dalších stadií tohoto onemocnění se závažnými zdravotními následky. Jak si můžeme pomoci sami, a kam sáhnout, když už babské rady nestačí? 

„Včasným užíváním přípravku Diozen je možné výrazně podpořit pevnost a pružnost žilních stěn, a tím oddálit nebo zpomalit rozvoj silnějších forem chronického žilního onemocnění,“ radí Soňa Porubská, generální ředitelka Zentiva CZ&SK. „Dodáváním přípravků jako je Diozen na trh Zentiva pomáhá pacientům předcházet nepříjemným těžším stadiím nemocí a ulehčovat jim v obtížích. Je pro nás důležité zajištovat pacientům dostupné a kvalitní přípravky, které jim významně pomohou zlepšit kvalitu života a přinesou jim komfort při každodenních úkonech,“ dodává Soňa Porubská. 

Riziko rozvoje nemoci je třeba řešit komplexně, nevyhýbat se lékaři, a již při prvotních obtížích začít jak s režimovými opatřeními, tak s podpůrnou terapií a zpevňovat žilní stěnu zevnitř, například pomocí léku Diozen. „Léčivá látka diosmin, kterou Diozen obsahuje, působí pozitivně na zpětný návrat krve v žilním systému, a omezuje tak tvorbu otoků,“ objasňuje Soňa Porubská. „Zároveň má Diozen také protizánětlivý účinek a pomáhá při léčbě hemoroidů, a to i ve fázi akutní ataky hemoroidálního onemocnění“, dodává.

Diozen slouží k léčbě příznaků chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin a hemoroidů. Působí pozitivně na zpětný návrat krve v žilním systému. Omezuje tvorbu otoků a má protizánětlivý účinek. Léčivou látkou je diosmin v mikronizované formě. Balení Diozen obsahuje 30, 60 nebo 120 tablet. A k dostání je ve vybraných lékárnách. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje diosminum micronisatum. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Více informací na www.cevy-zily.cz.

Předchozí článekSvačinka „On the go“
Další článekHoroskop 2021: Blíženci

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje