- Komerční sdělení -zeny
ZdravíTRÁPÍ VÁS POCIT TĚŽKÝCH A UNAVENÝCH NOHOU A BABSKÉ...

TRÁPÍ VÁS POCIT TĚŽKÝCH A UNAVENÝCH NOHOU A BABSKÉ RADY NESTAČÍ?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vyzkoušeli jste už mnoho tipů na to, jak si sám pomoci při pocitu těžkých a unavených nohou, ale nic vám nezabírá? Nezoufejte, nejste sami. Podobné obtíže trápí mnoho z nás. Jednou z nejčastějších příčin těžkých nohou je sedavé zaměstnání bez dostatečného množství pohybu. Jejich otékání nebo mravenčení trápí i ty, kteří na nohou stojí příliš dlouho nebo pracují ve velmi teplém prostředí. Příznaky nepodceňujte, protože jejich zanedbáním může dojít k rozvinutí chronických žilních potíží. 

V počátečním stadiu nemusí mít tato nemoc žádné viditelné projevy. Viditelné křečové žíly signalizují velmi silné volání o pomoc, proto je důležité zachytit onemocnění co nejdříve. Jedině tak lze zastavit, nebo alespoň výrazně oddálit přechod do dalších stadií tohoto onemocnění se závažnými zdravotními následky. Jak si můžeme pomoci sami, a kam sáhnout, když už babské rady nestačí? 

„Včasným užíváním přípravku Diozen je možné výrazně podpořit pevnost a pružnost žilních stěn, a tím oddálit nebo zpomalit rozvoj silnějších forem chronického žilního onemocnění,“ radí Soňa Porubská, generální ředitelka Zentiva CZ&SK. „Dodáváním přípravků jako je Diozen na trh Zentiva pomáhá pacientům předcházet nepříjemným těžším stadiím nemocí a ulehčovat jim v obtížích. Je pro nás důležité zajištovat pacientům dostupné a kvalitní přípravky, které jim významně pomohou zlepšit kvalitu života a přinesou jim komfort při každodenních úkonech,“ dodává Soňa Porubská. 

Riziko rozvoje nemoci je třeba řešit komplexně, nevyhýbat se lékaři, a již při prvotních obtížích začít jak s režimovými opatřeními, tak s podpůrnou terapií a zpevňovat žilní stěnu zevnitř, například pomocí léku Diozen. „Léčivá látka diosmin, kterou Diozen obsahuje, působí pozitivně na zpětný návrat krve v žilním systému, a omezuje tak tvorbu otoků,“ objasňuje Soňa Porubská. „Zároveň má Diozen také protizánětlivý účinek a pomáhá při léčbě hemoroidů, a to i ve fázi akutní ataky hemoroidálního onemocnění“, dodává.

Diozen slouží k léčbě příznaků chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin a hemoroidů. Působí pozitivně na zpětný návrat krve v žilním systému. Omezuje tvorbu otoků a má protizánětlivý účinek. Léčivou látkou je diosmin v mikronizované formě. Balení Diozen obsahuje 30, 60 nebo 120 tablet. A k dostání je ve vybraných lékárnách. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje diosminum micronisatum. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Více informací na www.cevy-zily.cz.

Předchozí článek
Další článek

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje