- Komerční sdělení -zeny
CestováníNa dovolenou za sněhem

Na dovolenou za sněhem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak to tak vypadá, sněhu se letos v Česku nedočkáme. Meteorologové tvrdí, že v lednu by možná mohlo něco napadnout, ale o vánočních prázdninách si u nás rozhodně moc nezalyžujeme. Proto se dá předpokládat, že se více rodin vydá na dovolenou do zahraničí.

Levně do rakouských Alp

Pro Čechy je už tradičně nejschůdnějším řešením návštěva rakouských Alp. Je to za rohem, ceny nejsou přemrštěné a lyžovačka kvalitní. Hodně se jezdí například do střediska Ramsau am Dachstein. V této známé lyžařské oblasti se nachází opravdu velké množství hotelů přímo v těsné blízkosti úpatí Dachsteinu (1800 m n.m.).

Vzhledem k tomu, že je středisko nedaleko Česka, je v mnoha hotelech dokonce český nebo slovenský personál. I to je důvod, proč tam jazykově nevybavení Češi tak rádi jezdí. Obvykle to najdete napsané přímo v recenzích hotelu – například u Berghotelu Dachstein to jeden spokojený zákazník píše.

Kde najít levnou dovolenou?

Pokud chcete vzít rodinu na dovolenou za rozumný peníz, základem je nevybírat si příliš drahé lokality. Je očividné, že když se vydáte na dovolenou do švýcarských Alp, bude vás to stát víc než návštěva sousedního Rakouska.

Dále je dobré srovnávat nabídky jednotlivých cestovních kanceláří. Netvrdíme, že nabízí úplně ty samé pobyty ve stejných hotelech s rozdílnou cenou, ale určitě mají v nabídce podobné pobyty a cena se významně liší.

Buď můžete udělat vlastní průzkum, projít weby různých cestovních kanceláří a podívat se, co vám mohou nabídnout. To je ovšem hodně zdlouhavé, a tak je lepší využít nějaký srovnávač zájezdů a dovolené. Spoustu dovolených v Rakousku je možné najít přes vyhledávač NewTravel.cz.

Stačí na hlavní stránce do vyhledávače zadat „Rakousko“, případně vybrat typ dovolené „lyžování“. Lze omezit i datum pobytu, cenu, stravu, dopravu atd., abyste dostali pouze výsledky, které vás zajímají. Pak už je to snadné. Najdete zájezd, který se vám líbí, a budete přesměrováni přímo na web dané cestovní kanceláře. NewTravel funguje jen jako vyhledávač, cestovní smlouvu už řešíte přímo s CK.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje