Pro zachování perfektního vzhledu pokožky je potřeba se o ni vhodně starat. Pomoci vám s tím mohou vhodné kosmetické přípravky. Například značka francouzské kosmetiky Ericson Laboratoire, která je k dostání v klinice Altos, představuje jeden z nejlepších způsobů, jak se o svou pokožku starat. Tato značka kosmetiky nabízí komplexní a profesionální řešení nejběžnějších kosmetických problémů. O jejich profesionálnosti svědčí i možnost vytvářet individuální programy pro každého klienta. A jaké jsou některé z jejich produktů?

Fresh Caviar je péče zaměřená na stimulaci buněk pokožky, jejich zpevnění, hydrataci, výživu a čištění. Těchto speciálních účinků dosahuje použitím jeseteřího kaviárů. Péče je vhodná pro muže i ženy od 25 let.

Hydra clinic obsahuje čtyři aktivní látky, které v kůži podporují přirozené mechanismy a způsobují tak regenerační účinky. Jedná se převážně o hydratační a vyživující péči vhodnou pro ženy a muže od 25 let.

Energy lift představuje bezinjekční zahlazení vrásek. Jedná se o opravdu přelomové řešení tohoto problému, protože se tak vyhnete všem chirurgickým zákrokům a s nimi souvisejícím bolestem a dalším nepříjemnostem. Slučuje v sobě dva různé účinky, které vám plně umožní regenerovat pokožku a restrukturovat kontury obličeje.

  Dukátek.cz - všechno, co jste chtěli vědět o zdraví na jednom místě

Skinjexion je podobný již zmíněnému Energy liftu. Jedná se totiž také o přelomovou péči o pokožku, díky které se budete moci vyhnout chirurgickým zákrokům. Díky kombinaci obsažených látek zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a navíc vám poskytne okamžitý, ale přesto dlouhotrvající efekt.

Ano, ačkoliv se to může zdát neuvěřitelné, i tak jednoduchá věc, jakou je pravidelná kosmetická péče o pokožku vašeho obličeje, vám může zaručit dlouhotrvající mladistvý vzhled. Oddálíte vznik vrásek a stárnutí pokožky, a to až o několik let. A kdo by nechtěl vypadat stále mladý?

Post by admin

Comment(0)