- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLevný letní šatník z VaNa1

Levný letní šatník z VaNa1

-

- Komerční sdělení -aktuality

Léto na nás dýchá plnými doušky, a to znamená jediné. Pořídit si nějaké stylové kousky, se kterými oslníte ať už v práci nebo na dovolené. Ptáte se kde sehnat něco originálního na sebe a nenechat přitom v obchodě značnou část své výplaty? Kde jinde než v nově otevřeném outlet storu VaNa1 na Václavském náměstí.

Díky tomu, že se zde nachází přes 30 tisíc kousků oblečení, najdete vždy přesně to, co hledáte a ještě mnohem více. Od světově známých značek (Guess, Lee, Levis…), přes sportovní značky (Adidas, Reebok, Nike…), až po originální kousky francouzských návrhářů. Skvělý benefit nákupu je i to, že se slevy pohybují nejčastěji od 30 % do 70% původní ceny. Nyní ovšem ve VaNa1 naleznete letní kousky, které rozzáří váš šatník. Základní věcí, která v létě nesmí nikomu chybět, jsou sluneční brýle. Ty zde najdete od různých značek, skutečně je z čeho vybírat.

V červenci a srpnu samozřejmě koupíte i lehké topy od 200,- či letní šaty od 300,-,  které se v horkých letních dnech opravdu hodí. Na obuv se samozřejmě nezapomíná. To, že zde jistě objevíte pěkné sandálky nebo nazouváky je naprosto jisté. Kromě oblečení pro dámy je ovšem v nabídce i móda pro muže, děti a dokonce i dekorace pro vaše bydlení. Určitě zavítejte a prohlédněte si obrovský výběr oblečení, který se pravidelně doplňuje. Pokaždé když přijdete, tu najdete něco nového.

Podívejte se také na instagram https://www.instagram.com/vana1outlet/, kde můžete načerpat inspiraci, které není nikdy dost.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje