Léto na nás dýchá plnými doušky, a to znamená jediné. Pořídit si nějaké stylové kousky, se kterými oslníte ať už v práci nebo na dovolené. Ptáte se kde sehnat něco originálního na sebe a nenechat přitom v obchodě značnou část své výplaty? Kde jinde než v nově otevřeném outlet storu VaNa1 na Václavském náměstí.

Díky tomu, že se zde nachází přes 30 tisíc kousků oblečení, najdete vždy přesně to, co hledáte a ještě mnohem více. Od světově známých značek (Guess, Lee, Levis…), přes sportovní značky (Adidas, Reebok, Nike…), až po originální kousky francouzských návrhářů. Skvělý benefit nákupu je i to, že se slevy pohybují nejčastěji od 30 % do 70% původní ceny. Nyní ovšem ve VaNa1 naleznete letní kousky, které rozzáří váš šatník. Základní věcí, která v létě nesmí nikomu chybět, jsou sluneční brýle. Ty zde najdete od různých značek, skutečně je z čeho vybírat.

V červenci a srpnu samozřejmě koupíte i lehké topy od 200,- či letní šaty od 300,-,  které se v horkých letních dnech opravdu hodí. Na obuv se samozřejmě nezapomíná. To, že zde jistě objevíte pěkné sandálky nebo nazouváky je naprosto jisté. Kromě oblečení pro dámy je ovšem v nabídce i móda pro muže, děti a dokonce i dekorace pro vaše bydlení. Určitě zavítejte a prohlédněte si obrovský výběr oblečení, který se pravidelně doplňuje. Pokaždé když přijdete, tu najdete něco nového.

Podívejte se také na instagram https://www.instagram.com/vana1outlet/, kde můžete načerpat inspiraci, které není nikdy dost.

  Jak partnera potěšit erotickou masáží

Post by admin

Comment(0)