Spíte ve „vytahaném“ tričku vašeho přítele? Nebo se nechcete vzdát vaší oblíbené noční košile, kterou při sobě drží jen pár nitek? Ruku na srdce – líbí se vám to? Věřte, že kvalita nočního prádla ovlivní kvalitu vašeho spánku. Zbavte se starých návyků a pořiďte si konečně noční košili, ve které se budete cítit a vypadat báječně! Poradíme vám, jak na to!

Kvalita na prvním místě 

Noční prádlo musí být ušito z kvalitního materiálu. Ideální je bavlna, která dokáže udržovat příjemné klima – umí totiž odvádět pot. Vhodná je také kombinace bavlny a elastanu. Noční košilky z tohoto materiálu pěkně drží na těle. Pokud jste zimomřivá, měla byste volit pyžama z flanelu. Tento materiál nádherně hřeje. Velmi příjemné je i noční prádlo z viskózy.

Jaký střih? 

Aby se vám ve vaší noční košili perfektně spalo, musíte správně vybrat střih. Nejoblíbenější jsou noční košile volného střihu s krátkým rukávem a délkou lehce pod kolena. Tento střih ale není jediný. Jestliže se chcete v košili líbit, volte střih s úzkými ramínky, koupit lze i košile s větším výstřihem. Pamatujte, že by vám košile měla být trochu volnější, abyste se v ní mohla volně pohybovat.

  Hudba, která pomáhá - Koncert pro Žirafku

Jedno místo a desítky báječných možností 

Abyste koupila dokonalou noční košili, nemusíte nikam chodit. Stačí se podívat na nabídku specializovaného obchodu naspani.cz. I na vás tu čeká nabídka několika desítek nočních košil a pyžam z kvalitního materiálu. Všechny jsou vyrobené v EU, čímž je zaručena prvotřídní kvalita. Nákupu přes internet se nebojte. V tomto obchodě mají k dispozici přehlednou tabulku velikostí. Pokud se ve velikosti přece jen „seknete“, noční prádlo vám bez problémů vymění. První výměnu máte dokonce zdarma.

Zboží mají v obchodě skladem a objednávky vyřizují do 24 hodin! Stačí si tedy objednat a druhý den budete spát v maximálním pohodlí!

Comment(0)