- Komerční sdělení -zeny
BydleníPostele z masivu

Postele z masivu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ačkoliv se k výrobě postelí používá různý materiál, postele z masivu tvoří většinu těchto výrobků. Je to proto, že tento druh dřeva je mimořádně odolný. Postele z masivu nám kvalitně slouží řadu let. Každý kus dřeva je svým způsobem originální, protože se liší jeho letokruhy, vlákna a póry. Masiv pracuje a průběžně se dotváří. Je oblíbený zejména pro své estetické, fyzikální a mechanické vlastnosti. Ideální je pro výrobu postelí, neboť působí příznivé na psychiku.

Dětské postele z masivu
Dětské postele z masivu

Dětské postele z masivu

Velký výběr výrobků z masivu – patrové, rozkládací postele a postele s úložným prostorem najdeme v nabídce internetového obchodu www.denanoc. Ten se zaměřuje na naše nejmenší, proto většina nabízeného nábytku je určena právě dětem. Tento sortiment je ale také doplněn o postele pro mládež a dospělé. Výrobky je možno objednat s potiskem oblíbených seriálových postav nebo jiných zajímavých motivů. Nabídka je opravdu pestrá. Patrové postele jsou nabízeny pro dvě i tři osoby. Najdeme zde také výrobky s úložným prostorem. Široký sortiment je také u rozkládacích postelí. Ty jsou vítané zejména u lidí, kteří mají malé prostory a rozložený nevyužitý nábytek by jim tak zbytečně zabíral místo.

Postele z masivu
Postele z masivu

Dětské postele z masivu

Veškeré již zmíněné postele z masivu jsou přehledné popsány na firemních internetových stránkách. Ihned po zadání objednávky se připravuje její realizace. Postele jsou podle typu vyráběny v době od dvou pracovních dnů po dva týdny. Každý výrobek splňuje náročné přísné evropské bezpečnostní normy. Při výrobě se výhradně používají pouze ekologicky a zdravotně nezávadné materiály. Pro dopravu zboží si firma Den a noc zvolila osvědčenou kurýrní službu České pošty. Během přepravy jsou postele dobře zabezpečeny a pojištěny. Matrace se dodávají složené v rolích. Po jejich obdržení je proto nutno je vytáhnout z fólie a ve vodorovné poloze položit na rovnou plochu. Matrace se do 48 hodin narovnají.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje