- Komerční sdělení -zeny
BydleníPostele z masivu

Postele z masivu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ačkoliv se k výrobě postelí používá různý materiál, postele z masivu tvoří většinu těchto výrobků. Je to proto, že tento druh dřeva je mimořádně odolný. Postele z masivu nám kvalitně slouží řadu let. Každý kus dřeva je svým způsobem originální, protože se liší jeho letokruhy, vlákna a póry. Masiv pracuje a průběžně se dotváří. Je oblíbený zejména pro své estetické, fyzikální a mechanické vlastnosti. Ideální je pro výrobu postelí, neboť působí příznivé na psychiku.

Dětské postele z masivu
Dětské postele z masivu

Dětské postele z masivu

Velký výběr výrobků z masivu – patrové, rozkládací postele a postele s úložným prostorem najdeme v nabídce internetového obchodu www.denanoc. Ten se zaměřuje na naše nejmenší, proto většina nabízeného nábytku je určena právě dětem. Tento sortiment je ale také doplněn o postele pro mládež a dospělé. Výrobky je možno objednat s potiskem oblíbených seriálových postav nebo jiných zajímavých motivů. Nabídka je opravdu pestrá. Patrové postele jsou nabízeny pro dvě i tři osoby. Najdeme zde také výrobky s úložným prostorem. Široký sortiment je také u rozkládacích postelí. Ty jsou vítané zejména u lidí, kteří mají malé prostory a rozložený nevyužitý nábytek by jim tak zbytečně zabíral místo.

Postele z masivu
Postele z masivu

Dětské postele z masivu

Veškeré již zmíněné postele z masivu jsou přehledné popsány na firemních internetových stránkách. Ihned po zadání objednávky se připravuje její realizace. Postele jsou podle typu vyráběny v době od dvou pracovních dnů po dva týdny. Každý výrobek splňuje náročné přísné evropské bezpečnostní normy. Při výrobě se výhradně používají pouze ekologicky a zdravotně nezávadné materiály. Pro dopravu zboží si firma Den a noc zvolila osvědčenou kurýrní službu České pošty. Během přepravy jsou postele dobře zabezpečeny a pojištěny. Matrace se dodávají složené v rolích. Po jejich obdržení je proto nutno je vytáhnout z fólie a ve vodorovné poloze položit na rovnou plochu. Matrace se do 48 hodin narovnají.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje