- Komerční sdělení -zeny
CestováníUSA, Kanada to je cestování snů

USA, Kanada to je cestování snů

-

- Komerční sdělení -aktuality

Svou cestu do Spojených států zahajte na internetu, kde najdete mnoho užitečných informací ještě před tím, než se vydáte přes oceán. Do USA nemusíte nutně žádat o vízum. A to jen tehdy nepřekročí-li doba vašeho pobytu 90 dní a cestujete-li v rámci obchodní cesty nebo na dovolenou. Hlídejte si akce na zpáteční letenku, kterou můžete koupit za méně než deset tisíc korun včetně všech poplatků. Ale jak to už bývá – něco za něco, tedy rychlé vyprodání letenek.

USA
USA

Letenka je základ k cestě do USA

To samé platí i pro Kanadu – ale pouze s letenkami. Od roku 2007 mohou občané České republiky vycestovat do Kanady bez nutnosti opatřit si vízum (v případě, že tam nechtějí strávit déle jak 6 měsíců). Tato možnost se vztahuje také na krátkodobé studijní pobyty či jazykové kurzy – turisté musí mít u sebe pouze platný cestovní doklad se strojově čitelnou zónou. Pro pobyty delší než 6 měsíců a pracovní pobyty platí i nadále vízová povinnost. Žádost je nutné zaslat vízovému oddělení Velvyslanectví Kanady ve Vídni.

Letenkový portál Vám najde tu nejlevnější a nejvýhodnější letenku. Tu je možné získat prostřednictvím portálu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Rezervační systém je přímo napojený na největší databázi letenek. Navštivte tedy druhou největší zemi světa s tvrdými podmínkami, zemi Eskymáků a Indiánů nebo zemi s největším počtem států na zlomek ceny . Cena však závisí i na řadě faktorů – cílové destinaci, na jak dlouho letíte či místa odletu. Nejlevnějších cen dosáhnete v měsících říjen, listopad a prosinec a s jakým předstihem před vaší cestou své letenky objednáte.

 

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje