Máte zahradu a nevíte přesně, jak se o ni postarat? Potřebujete květiny a nevíte jaké? Existuje toho tolik, co byste mohla na zahradě vymyslet a udělat. Stačí jen vědět, kam se podívat, a především na koho se obrátit! Garden Service je ta správná volba. Květinářství Kladno je rájem pro vaši zahradu.

Každá z vás miluje květiny

Každá zahrádka nebo velká zahrada potřebuje květiny. Jsou pastvou pro všechny oči, které je spatří. Květinářství Kladno dokáže nabídnout široký sortiment květin, od řezaných až po krásné hrnkové květiny. Trvají na tom, aby o ně bylo dobře postaráno. Každá rostlina je čerstvá, je dbáno na ošetření při a po transportu, a ke každé květině je samozřejmostí výživa. Kromě širokého výběru květin dokáže květinářství Kladno také nabídnout sortiment keřů, stromů, různých plodin. Mimo jiné je zdrojem výroby českých pěstitelů. Kdo ale dává přednost zahraničním pěstitelům, najde i zde produkty od Němců, Holanďanů a Poláků.

Pokud začínáte a tvoříte si zahradu dle vlastních představ, je skvělou volbou právě Garden Service, který vám tyto služby poskytne. Poradí s rozvržením, umístěním keřů, stromků na správná místa. Poradí s cestami v zahradě, které vás zavedou tam, kde si rádi přečtete knížku. Poradí s vodními prvky, co prostor oživí a rozveselí.

Smutné dny patří k životu

Někdy na nás život nachystá nepříjemné chvilky a musíme řešit smutné situace. I v těchto nelehkých momentech vám může pomoci Garden Service. Potřebujete vytvořit pohřební věnce nebo smuteční kytice? Můžete vybírat z katalogu, kde najdete:

 

  • Pohřební věnce Kladno

 

  • Kytice na rakev
  • veškerou výzdobu pro smuteční obřad.

V týmu jsou profesionální floristé, kteří poradí při výběru květinových darů v den rozloučení, při tvorbě textu na stuhy a při celkovém barevném provedení.

  Výstavní galerie ve vašem obýváku

Post by admin

Comment(0)