- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiGarden Service – zahradnictví, květinářství, dekorace

Garden Service – zahradnictví, květinářství, dekorace

-

- Komerční sdělení -aktuality

Máte zahradu a nevíte přesně, jak se o ni postarat? Potřebujete květiny a nevíte jaké? Existuje toho tolik, co byste mohla na zahradě vymyslet a udělat. Stačí jen vědět, kam se podívat, a především na koho se obrátit! Garden Service je ta správná volba. Květinářství Kladno je rájem pro vaši zahradu.

Každá z vás miluje květiny

Každá zahrádka nebo velká zahrada potřebuje květiny. Jsou pastvou pro všechny oči, které je spatří. Květinářství Kladno dokáže nabídnout široký sortiment květin, od řezaných až po krásné hrnkové květiny. Trvají na tom, aby o ně bylo dobře postaráno. Každá rostlina je čerstvá, je dbáno na ošetření při a po transportu, a ke každé květině je samozřejmostí výživa. Kromě širokého výběru květin dokáže květinářství Kladno také nabídnout sortiment keřů, stromů, různých plodin. Mimo jiné je zdrojem výroby českých pěstitelů. Kdo ale dává přednost zahraničním pěstitelům, najde i zde produkty od Němců, Holanďanů a Poláků.

Pokud začínáte a tvoříte si zahradu dle vlastních představ, je skvělou volbou právě Garden Service, který vám tyto služby poskytne. Poradí s rozvržením, umístěním keřů, stromků na správná místa. Poradí s cestami v zahradě, které vás zavedou tam, kde si rádi přečtete knížku. Poradí s vodními prvky, co prostor oživí a rozveselí.

Smutné dny patří k životu

Někdy na nás život nachystá nepříjemné chvilky a musíme řešit smutné situace. I v těchto nelehkých momentech vám může pomoci Garden Service. Potřebujete vytvořit pohřební věnce nebo smuteční kytice? Můžete vybírat z katalogu, kde najdete:

 

  • Pohřební věnce Kladno

 

  • Kytice na rakev
  • veškerou výzdobu pro smuteční obřad.

V týmu jsou profesionální floristé, kteří poradí při výběru květinových darů v den rozloučení, při tvorbě textu na stuhy a při celkovém barevném provedení.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje