Dámské spodní prádlo je téma, kolem něhož bývá velmi rušno. Hojně se řeší mezi dámami samotnými i mezi pány, které v luxusních kraječkách spatřují vítaný dárek pro svou vyvolenou i dráždivou rekvizitu zpestřující milostné hrátky.

Jak na výběr správného prádla

A pozor, krásné prádlo si rozhodně zaslouží každá žena. Mají vaše proporce poněkud daleko k modelkovským křivkám z reklamy? Rozhodně se nemusíte zahalovat. Pořiďte si kalhotky s vyšším pasem, budou vám slušet i tehdy, pokud jste plnějších tvarů. Nebojte se ukázat holou kůži a sáhněte po vykrojené variantě – minimálně opticky si tak dopomůžete k nohám dlouhým doslova až do nebes.

Klíčem je pro vás i správná podprsenka, která poskytne vašim ňadrům dostatečnou oporu. Zde prakticky doslova platí lidová moudrost o dvojitém měření. Pozor, číslo, k němuž se doberete při zjišťování obvodu hrudníku rozhodně není současně obvodem podprsenky. Správně je dokonce o zhruba pět až deset centimetrů menší. Dámy s menšími přednostmi ocení podprsenky typu push-up, pro větší poprsí jsou zase vhodné nevyztužené podprsenky, které poskytnou své nositelce maximální pohodlí.

  Jedinečná dámská trička Diffenity

Barva záleží ryze na vašem vkusu, nemusíte se samozřejmě držet pouze klasiky v podobě černé a bílé, ale není třeba ani slepě následovat módní trendy. Vycházejte z vlastních preferencí i z toho, který odstín se hodí k vašemu naturelu. Nebudete-li se cítit dobře, sebekrásnější prádlo nikdy nebude vypadat ideálně.

Luxusní spodní prádlo nejen jako dárek

Zejména nákup podprsenky je, jak je z vidět z předcházejících řádků, docela „věda”. Pánové proto jistě mohou sáhnout například po svůdné košilce, jejíž výběr je méně komplikovaný, pokud chtějí svojí vyvolené udělat radost. Když dárek doplníte ještě dámskými lodičkami, jistě zabodujete! Červené lodičky patří mezi sexy klasiku, nicméně zříkat se nemusíte ani jiných odstínů. Zkuste například modré!

Perfektní dárek všem manželkám či přítelkyním nebo drobné potěšení jen tak, které si můžete koupit i sama pro sebe, protože vy se znáte nejlépe. To vše najdete na e-shopu Megashops.cz, který nabízí široký výběr oblečení, prádla i doplňků.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Related post

Trendy

Chcete najít pod stromečkem kvalitní spodní prádlo? Řekněte mu to!

Comment(0)