Chtěla byste pro vaše milého přichystat originální překvapení, ale nevíte si s tím rady? Nevadí – dejte na naši radu a kupte mu víkendový pobyt, který si společně užijete. Jak by měl vypadat? Na co je třeba si dát při výběru pozor? Kam nejlépe vyrazit a kde nakoupit výhodně? Všechny odpovědi čekají právě v tomto článku…

Jak vybrat?

Pokud se rozhodnete pro víkendový pobyt, musíte ho vybírat podle zaměření. Pokud jste oba duše romantické, doporučujeme tyto romantické pobyty pro dva. Většina z nich zahrnuje nejen romantickou večeři při svíčkách, ale například i privátní pobyt ve vířivce, masáže aj. Sama uvidíte, jak málo stačí, aby do vašeho vztahu opět vstoupila vášeň.

Že by byl romantický pobyt pro vašeho přítele až moc „sladký“? Nemusíte se obávat, že musíte sedět doma. Zaměřte se na sportovní pobyty. Společně si užijete třeba víkend na kolech.

Potřebuje si odpočinout? Jestliže vidíte, že je vaše druhá polovička unavená a bez energie, zajímat vás musí wellness pobyty pro dva. V jejich případě si budete užívat masáže, saunu, vířivku a další relaxační procedury.

  Terra Creta - Z kuchyně do koupelny

Pamatujte si, že pobyt musí svým zamřením vyhovovat vám oběma. V opačném případě si koledujete o velké nepříjemnosti, protože se jeden z vás bude nudit a tomu druhému to dá patřičně najevo…

Se Slevoteka.cz nejvýhodněji

Ať už si vyberete jakýkoliv typ pobytu, pokaždé by vaše „kroky“ měly směřovat na portál Slevoteka.cz. Jako první v České republice se začal specializovat na nabídku cenově atraktivních víkendových pobytů a své tradice se drží. Aktuálně zde najdete desítky pobytů pro dva s různým zaměřením. Určitě si vyberete.

Ještě než to uděláte, ověřte si, zda v daném termínu bude mít zařízení volnou kapacitu Kontaktní údaje najdete u každé nabídky.

POZOR – Pobyty pro dva za výhodné ceny jsou časově omezené, s nákupem se proto dlouho nerozmýšlejte.

Comment(0)