- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylDlouhé vlasy na přání

Dlouhé vlasy na přání

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nepatřím mezi ty, kterým rychle rostou vlasy. Dokonce mám střední délku vlasů a o růstu ani nemluvě. O dlouhých vlasech se mi už několik dní zdálo, tak jsem se rozhodla pro okamžitou změnu. Pražský salon MadDAlena mi splnil mé přání v proměnu neodolatelné blonďaté dlouhovlásky.

Z krátkých blond dlouhé

Už delší dobu jsem si říkala, že je čas na změnu. Svých blond jsem se nechtěla vzdát, ale toužila jsem po dlouhých pramenech, které z dívky dělají ženu. Věděla jsem, že délka vlasů je dost o zvyku, více péče, rozčesávání. Ale pečovat se musí i o krátké vlasy. Důležitý je váš pocit. Ten pocit. Uspokojivý pocit, že jste se sebou maximálně spokojeny. Že se líbíte samy sobě. A o to mi šlo. Nevím proč, ale věděla jsem, že mi v dlouhých vlasech stoupne sebevědomí.

Salónové prodlužování

Byl mi doporučen pražský salon MagDAlena, který nabízí dvě metody prodlužování. Hned se mě ujala mladá a strašně milá profesionální kadeřnice, která mi nastínila, jaké metody využívají a kterou by mi doporučila. Nakonec jsme se domluvily na metodě za pomoci speciálního kosmetického vosku a zahřívacího přístroje.

Měla jsem strach, že to bude pálit, ale to mě vyvedlo z omylu. Vždyť jde o vlasy, ne o pokožku. Vybraly jsme odstín v barvě mých vlasů a začalo se voskovat. Procedura trvala delší dobu, muselo se čekat, až roztavený vosk zastydne a spojí se s kadeří. Nemohla jsem se dočkat výsledku. Po doplnění poslední kadeře na mě čekalo obrovské překvapení. V zrcadle na mě koukal nový člověk, nová žena. Neubránila jsem se slzám. Už jsem to nebyla já, byl to někdo o hodně krásnější. Prodloužení vlasů je super záležitost v momentě, kdy chcete vše a bez čekání, za sebe to můžu jednoznačně doporučit. Nejde o jednorázovou záležitost, každé tři až čtyři měsíce se musí na úpravu pramenů. Ale ke kadeřnici se běžně chodí v podobném rozmezí, i častěji, takže v tom nevidím žádný problém. Mohla jsem vykročit vstříc ulicím s oslňujícím účesem.

Prodloužení jedině v MagDAleně

Je mi jasné, že spousta z vás uvidí prodlužování jako rozmar. Jistě, není to nic životu nutného. Ale vlasy stejně jako líčení umí povzbudit sebevědomí už jen tím, že se samy sobě více líbíme. A na tom by to mělo stát, takže za mě jedno velké ano. Pokud si chcete splnit svůj sen jako já, navštivte salón MagDAlena, kde se o vás postarají a přidají vám na sebevědomí.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje